Dagplanning van

  • Datum 22/02/2020 - 01/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 311
  • Week 9
  • Adres Antwerpse Heirweg 22 A
    8340 Damme
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Despiegelaere Andy - 5 ptn
Goethals Simon - 25 ptn
Winnaar
Bisschop Piet - 10 ptn
Vanpoucke Kristof - 10 ptn
6/2 - 7/6 (5)
09:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Allewaert Maritt - 10 ptn
Maes Florence - 10 ptn 6/3 - 6/1
09:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Haerens Ellen - 35 ptn
Van Maldegem Anke - 10 ptn
6/3 - 7/6 (4)
09:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Ketels Ruben - 3 ptn
Renty Hans - 40 ptn
Winnaar
De Wever Xander - 15 ptn
Naeyaert Filip - 20 ptn
6/2 - 6/3
10:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Deynse Kim - 20 ptn
De Zutter Amelie - 25 ptn 6/4 - 6/2
11:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Hertoghe Aster - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Dhont Estee - 13.6 (3 ptn)
6/7 (8) - 6/1 - 6/0
13:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Steeman Gwen - 5 ptn
Zorge René - 20 ptn
Lenoir Geert - 3 ptn
Van Wonterghem Tony - 10 ptn
6/3 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Driessche Juliette - 20 ptn
Demeyer Cedric - 80 ptn
2/6 - 6/3 - 10/3
14:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Baltogiannis Yannis - 90 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
7/6 (5) - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Mullem Wiebe - 35 ptn
Wauters Tim - 55 ptn
Reybrouck Renzo - 20 ptn
Tolhoek Guido - 70 ptn
7/5 - 7/5
15:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Parmentier Sofie - 5 ptn
Schepens Inge - 10 ptn
6/3 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Demey Bram - 20 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
Van Duysen Jurgen - 40 ptn
Van Duysen Robbe - 20 ptn
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vereecke Valerie - 30 ptn
Vanhoorne Bart - 30 ptn
Buysse Johanna - 30 ptn
Verhaeghe Tim - 30 ptn
6/4 - 6/3
16:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Blaton Tiebe - 25 ptn
Gerard Maxim - 25 ptn 3/6 - 6/4 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Decock Eline - 35 ptn
Vanpoucke Kristof - 10 ptn
Winnaar
Rausch Vanessa - 20 ptn
Lierman Mattijs - 20 ptn
7/5 - 6/7 (5) - 11/9
17:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Meynaerts Lise - 11.3 (15 ptn)
Vansevenant Dauwke - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/0
18:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Danneels Dorine - 10 ptn
Mestdagh Isabelle - 20 ptn
Winnaar
Baervoets Mieke - 15 ptn
Danneels Vicky - 15 ptn
4/6 - 6/2 - 10/8
18:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Bakker Sharon - 15 ptn
Van Eenooghe Pascal - 75 ptn
Winnaar
Rausch Vanessa - 20 ptn
Tolhoek Guido - 70 ptn
7/5 - 6/4
18:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Wilde Maxime - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Decocker Robbe - 13.3 (15 ptn)
2/6 - 7/5 - 7/6 (4)
18:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bisschop Piet - 10 ptn
Vanpoucke Kristof - 10 ptn
Acx Felicien - 15 ptn
Zorge René - 20 ptn
6/4 - 4/6 - 10/4