Dagplanning van

  • Datum 10/01/2020 - 19/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 220
  • Week 3
  • Adres Floridastraat 42
    2830 Willebroek
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nauwelaers Myriam - 10 ptn
Pauwels Shauni - 45 ptn
Winnaar
Boeykens Peggy - 15 ptn
Boeykens Valerie - 45 ptn
6/2 - 2/6 - 10/7
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maris Veerle - 25 ptn
Spaens Kjell - 35 ptn
6/1 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Paridaens Michelle - 10 ptn
Paridaens Yves - 5 ptn
Winnaar
Smet Els - 10 ptn
Meert Jimmy - 3 ptn
6/3 - 3/6 - 10/5
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Devos Bernard - 10 ptn
Farasyn Sven - 3 ptn
Winnaar
De Borger Bart - 5 ptn
Michiels Michael - 10 ptn
6/2 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Coppieters Christian - 5 ptn
Van Werde Niels - 5 ptn
2/6 - 6/4 - 11/9
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smet Els - 10 ptn
Meert Jimmy - 3 ptn
Van den Bosch Greet - 10 ptn
Apostel Tom - 5 ptn
7/5 - 6/0
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Puttemans Dany - 45 ptn
Van den Brande Hans - 15 ptn
4/6 - 6/3 - 13/11
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brijs Marc - 15 ptn
Van de Vondel Christof - 15 ptn
6/7 (2) - 6/3 - 10/3
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Michiels Diane - 10 ptn
Vertongen Imelda - 5 ptn
Van den Bosch Greet - 10 ptn
Vanhoof Anja - 5 ptn
7/5 - 7/6 (8)
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Rompaey Sandra - 10 ptn
Brijs Marc - 15 ptn
3/6 - 6/3 - 12/10
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jottier Mathias - 70 ptn
Van Campenhout Kurt - 15 ptn
Winnaar
Coecke Gino - 45 ptn
Walpot Pieter - 40 ptn
6/4 - 4/6 - 11/9
15:00 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Binnemans Michael - 15 ptn
Coppens Gert - 20 ptn
Asselberghs Luc - 5 ptn
Van Loock Chris - 35 ptn
6/0 - 6/0
17:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Truyens Laura - 20 ptn
Wernaerts Sandra - 15 ptn
Boeykens Peggy - 15 ptn
Boeykens Valerie - 45 ptn
6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Myriam - 40 ptn
Walpot Pieter - 40 ptn
6/1 - 1/6 - 10/5
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Aken Roel - 80 ptn
Van Belle Jonas - 55 ptn
Coecke Gino - 45 ptn
Jottier Frederic - 90 ptn
7/6 (5) - 6/2
17:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Schepper Thalia - 15 ptn
Michiels Diane - 10 ptn
Winnaar
Daman Fien - 5 ptn
Mommaers Lena - 25 ptn
6/3 - 6/7 (8) - 10/4