Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 606
  • Week 1
  • Adres Sledderloweg 98
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deben Uschi - 25 ptn
Mokosinski Michel - 5 ptn
6/3 - 7/5
09:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Knoops Charlotte - 10 ptn 6/0 - 6/2
09:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Berthels Thibeau - 11.3 (15 ptn)
De Ryck Manu - 11.4 (10 ptn) 4/0 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Straetemans Warre - 13.3 (15 ptn)
Agterberg Max - 13.3 (15 ptn) 6/1 - 6/2
09:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Verbeek Mattijs - 30 ptn 6/0 - 6/1
09:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Janssen Farah - 11.3 (15 ptn)
Streltsova Sofia - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/2
09:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Mentens Ella - 30 ptn
Sykes Jada - 25 ptn 6/0 - 7/5
10:30 DUBBEL JONGENS U13 1 (60 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Dahlmann Lucah - 60 ptn
Wils Matisse - 55 ptn
Speeleveld Tim - 45 ptn
Stas Robin - 50 ptn
7/6 (7) - 6/2
10:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jans Lotte - 30 ptn
Winnaar
Vanhamel Fleur - 30 ptn
6/4 - 6/0
10:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schrijvers Patty - 10 ptn
Nuyttens Nausikaa - 3 ptn 6/4 - 6/3
10:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Budenaers Koen - 50 ptn
Winnaar
Palmaers Noel - 50 ptn
6/2 - 6/2
10:30 ENKEL JONGENS U13 1 (30 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Dasset Ethan - 65 ptn
Winnaar
Goubert Mateo - 60 ptn
6/1 - 6/3
10:30 ENKEL MEISJES U09 1 (9.3 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Nitescu Cara - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Bocque Hanne - 9.1 (25 ptn)
4/0 - 4/2
10:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.2 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Vanden Abeele Janne - 11.1 (25 ptn)
Vanspauwen Noor - 11.1 (25 ptn) 4/3 (6) - 4/1
12:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gos Manu - 5 ptn
Winnaar
Schils Marc - 5 ptn
7/6 (4) - 7/6 (5)
12:00 ENKEL JONGENS U10 1 (11.3 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Adam Julien - 11.1 (25 ptn)
Roland Max - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
12:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.1 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
De Marteau Xavier - 11.1 (25 ptn)
De Wachter Wolf - 11.1 (25 ptn) 4/1 - 4/0
12:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Flere Daisy - 20 ptn
Pieters Laura - 70 ptn
6/3 - 6/2
12:30 ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Custers Danielle - 60 ptn
Winnaar
Smits Jill - 40 ptn
6/4 - 6/0
12:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stavaru Sorin - 10 ptn
Winnaar
Vanmol Frederic - 10 ptn
6/0 - 6/0
12:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Van Beurden Axelle - 85 ptn
Winnaar
Bex Eline - 85 ptn
4/6 - 6/1 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leyssens Heidi - 3 ptn
Schils Marc - 10 ptn
Schrijvers Patty - 10 ptn
Buyens Daniel - 3 ptn
7/6 (4) - 6/7 (1) - 10/3
14:00 DUBBEL JONGENS U13 1 (60 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Dahlmann Lucah - 60 ptn
Wils Matisse - 55 ptn
Winnaar
Dasset Ethan - 65 ptn
Mutombo Antoine - 65 ptn
7/6 (3) - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanhees Bianca - 55 ptn
Winnaar
Fohnen Romy - 55 ptn
6/3 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanhaeren Kenny - 30 ptn 6/0 - 6/2
14:00 ENKEL JONGENS U09 1 (9.2 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Debelder Raphael - 9.1 (25 ptn)
Hosten Rune - 9.1 (25 ptn) 4/3 (6) - 4/3 (4)
14:00 ENKEL MEISJES U10 1 (11.4 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Janssen Farah - 11.3 (15 ptn)
Van Baelen Jade - 11.3 (15 ptn) 4/3 (8) - 4/2
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Melotte Inge - 20 ptn
Melotte Katrien - 10 ptn
Winnaar
Tormans Carine - 15 ptn
Vandebroek Ayla - 15 ptn
6/4 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Berings Johan - 10 ptn
Vanspauwen Stijn - 5 ptn
Louwies Wouter - 3 ptn
Wijnants Bart - 5 ptn
6/3 - 1/6 - 10/7
15:30 DUBBEL JONGENS U10 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Adam Julien - 25 ptn
Mutsch Alistair - 25 ptn
Fiasse Louis - 25 ptn
Herbiet Gaspar - 25 ptn
4/1 - 2/4 - 10/4
15:30 DUBBEL MEISJES U09 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Van Dyck Margot - 25 ptn
Van Gestel Ella - 25 ptn
Hua Pauline - 25 ptn
Jeannier Célia - 20 ptn
4/1 - 4/2
15:30 DUBBEL MEISJES U11 1 (40 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Meersmans Stefanie - 25 ptn
Van Brempt Marilyn - 25 ptn
Winnaar
Ba Elfya - 25 ptn
Vanden Abeele Janne - 25 ptn
4/1 - 4/3 (4)
15:30 DUBBEL MEISJES U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Berckmans Zita - 85 ptn
Thys Nanou - 85 ptn
Geraerts Lien - 80 ptn
Vandevelde Anouk - 80 ptn
6/1 - 6/4
15:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mewis Lore - 85 ptn
Bex Eline - 85 ptn 6/4 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coussée Jonas - 70 ptn
Winnaar
Geebelen Jeroen - 60 ptn
6/4 - 7/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pieters Laura - 70 ptn
Velaerts Matthias - 10 ptn
Jolling Lies - 65 ptn
Jolling Koen - 20 ptn
6/1 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Houben Niels - 40 ptn
Houben Tom - 10 ptn
Ramakers Kim - 5 ptn
Van Rompuy Rune - 45 ptn
2/6 - 6/3 - 10/8
17:00 DUBBEL JONGENS U09 1 (40 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Baum Nathan - 25 ptn
Hosten Rune - 25 ptn
Winnaar
Hermans Lionel - 25 ptn
Van San Alexander - 25 ptn
1/4 - 4/0 - 10/8
17:00 DUBBEL JONGENS U11 1 (50 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
De Marteau Xavier - 25 ptn
Dierckx Xander - 25 ptn
Dannevoye Jules - 25 ptn
Lalmand Charly - 25 ptn
6/2 - 7/6 (2)
17:00 DUBBEL MEISJES U10 1 (20 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Cordonnier Anae - 25 ptn
Streltsova Sofia - 15 ptn
Winnaar
Meynaerts Lise - 15 ptn
Van Baelen Jade - 15 ptn
4/3 (4) - 4/1
17:00 ENKEL DAMES 25 1 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bergs Sofie - 75 ptn
Winnaar
De Locht Anke - 80 ptn
6/3 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Winters Tristan - 80 ptn
Winnaar
Poot Felix - 90 ptn
3/6 - 6/4 - 6/4
17:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Raaffels Gilles - 45 ptn
Creemers Michael - 45 ptn 6/3 - 6/2