Dagplanning van

  • Datum 23/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 574 / 600
  • Week 1
  • Adres Hoogboomsteenweg 26
    2950 Kapellen (Antw.)
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Smet Stephan - 5 ptn
Herbosch Peter - 10 ptn
Winnaar
Cuypers Tom - 5 ptn
Euler Jorn - 10 ptn
6/2 - 6/3
10:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bertels Bart - 5 ptn
De Visser Harold - 10 ptn
Celen Ben - 10 ptn
Janssen Tim - 5 ptn
6/2 - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Koolen Max - 20 ptn
Pyl Jeroen - 30 ptn 6/2 - 7/6 (3)
10:00 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cleiren Geert - 70 ptn 1/0 opgave
10:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Floren Bruno - 35 ptn
Winnaar
Beyers Paul - 35 ptn
6/1 - 6/2
10:30 ENKEL HEREN 35 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Beckker Roel - 90 ptn
Van Ussel Paul - 80 ptn 4/6 - 6/3 - 7/6 (5)
11:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Bo - 60 ptn
Winnaar
Lambrecht Reine - 50 ptn
6/3 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mampaey Rita - 10 ptn
Spiessens Stef - 15 ptn
Winnaar
Mertens Dominique - 15 ptn
Mertens Harold - 10 ptn
6/2 - 6/1
11:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Duckaert Lotte - 25 ptn
Winnaar
De Mol Lien - 30 ptn
7/5 - 6/4
11:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssens Valerie - 10 ptn
Melcher De Leeuw Tetske - 5 ptn 7/6 (5) - 7/5
11:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lemmens Erik - 30 ptn
Winnaar
De Clercq Luc - 30 ptn
6/3 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 45 2 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hollanders Katelijne - 10 ptn
Ickx Jessica - 3 ptn
7/6 (4) - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vansant Sofie - 10 ptn
Van den Putte Gert - 35 ptn
Oyen Catherine - 15 ptn
Hoogewijs Davy - 45 ptn
7/5 - 2/6 - 11/9
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bertels Bart - 5 ptn
De Visser Harold - 10 ptn
Winnaar
Cuypers Tom - 5 ptn
Euler Jorn - 10 ptn
7/5 - 3/6 - 10/8
13:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bevere Senne - 50 ptn 6/4 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schuurmans Rudy - 30 ptn
Francken Peter - 25 ptn 5/7 - 7/5 - 6/3
14:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Mol Lien - 30 ptn
Van Den Heuvel Lotte - 25 ptn
Denissen Elise - 25 ptn
Tatu Luisa - 15 ptn
7/6 (5) - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bovee Gregory - 20 ptn
Euler Jorn - 10 ptn
Winnaar
Hopchet Henry - 10 ptn
Lemmens Jens - 15 ptn
6/2 - 6/1
14:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Colmsee Ursula - 10 ptn
Winnaar
Vinck Kyra - 5 ptn
6/3 - 3/6 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Viroux Jan - 60 ptn
Mesenburg Georges - 65 ptn 6/4 - 6/7 (4) - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Vre Gunter - 10 ptn
Winnaar
Brans Peter - 5 ptn
6/4 - 7/5
14:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smits Herman - 10 ptn
Winnaar
Berat Patrick - 5 ptn
4/6 - 6/3 - 6/0
16:00 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Alaerts Marc - 10 ptn
Simons Walter - 10 ptn
Leus Steven - 15 ptn
Vandaele Serge - 10 ptn
6/2 - 6/2
16:00 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cornelis Caty - 30 ptn
Van Roosenbroek Nicole - 15 ptn 6/3 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heirbaut Samuel - 75 ptn 6/3 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Snoeys Arno - 10 ptn
Van Der Elst Axel - 3 ptn 7/6 (2) - 6/2
17:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Broeck Leen - 3 ptn
Vinck Kyra - 10 ptn
De Winter Peggy - 3 ptn
Roevens Els - 3 ptn
7/5 - 6/4
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Thijs Dirk - 40 ptn
Van den Putte Gert - 35 ptn
Kindts Bart - 15 ptn
Van Meer Axel - 65 ptn
6/4 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bevers Dirk - 20 ptn
Leemans Yarrit - 40 ptn
Verdonck Jef - 10 ptn
Vermeulen Jordi - 50 ptn
6/1 - 6/3
17:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Smet Kristel - 5 ptn 6/4 - 7/5
17:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Clercq Filip - 65 ptn
Van Til Colin - 70 ptn 6/3 - 4/2 opgave
17:45 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ryssens Inge - 15 ptn
Winnaar
Mares Linda - 25 ptn
6/4 - 6/2
19:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
D'Haemer Ilse - 60 ptn
Geudens Nele - 15 ptn
Dierckx Peggy - 40 ptn
Meeus Wendy - 35 ptn
6/4 - 1/6 - 10/7