Dagplanning van

  • Datum 28/02/2020 - 08/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 190
  • Week 10
  • Adres De Hoogt 12
    2360 Oud-Turnhout
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cos Nathalie - 3 ptn
Van Dyck Inge - 3 ptn
Winnaar
Bertels Lotte - 3 ptn
Wens Sofie - 3 ptn
6/2 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maclean Wendy - 10 ptn
Laenens Patrick - 3 ptn
Put Suzy - 10 ptn
Verdonck Jef - 10 ptn
6/3 - 6/2
13:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lenaerts Matthias - 55 ptn
Verdijck Geert - 60 ptn
Winnaar
Leysen Kristof - 85 ptn
Wery Kevin - 45 ptn
6/0 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 50 1 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Fagoo Mark - 5 ptn
Wouters Bart - 3 ptn
3/6 - 6/2 - 11/9
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hannes Lore - 55 ptn
Van Loy Sally - 3 ptn
Maclean Wendy - 10 ptn
Perneel Anje - 25 ptn
6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 50 1 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Der Jonckheid Veerle - 10 ptn
Wouters Ingrid - 3 ptn
3/6 - 7/5 - 10/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dufraing Kaat - 10 ptn
Labbeke Bart - 3 ptn
Van Dyck Magda - 5 ptn
Malfet Davy - 10 ptn
6/3 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Robin - 15 ptn
Mertens Joren - 15 ptn
Winnaar
Severeyns Francis - 5 ptn
Smolderen Ief - 15 ptn
2/6 - 6/4 - 11/9
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Beckker Roel - 90 ptn
Verkerk Sander - 50 ptn
Winnaar
Leysen Kristof - 85 ptn
Wery Kevin - 45 ptn
6/4 - 6/7 (2) - 10/6
16:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Loodts Lars - 45 ptn
Vosters Koen - 15 ptn
Winnaar
Leemans Yarrit - 40 ptn
Verdonck Jef - 10 ptn
6/4 - 6/4
18:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Soontjens Inge - 10 ptn
Van Loy Sally - 3 ptn
Winnaar
Broeckx Igna - 3 ptn
Van Bladel Emma - 10 ptn
7/6 (1) - 6/3
18:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bertels Annelies - 5 ptn
Labbeke Bart - 3 ptn
Berrens Caroline - 3 ptn
Steemans Bob - 5 ptn
6/1 - 6/0
18:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Baeyens Ivo - 10 ptn
Dielis Dominik - 5 ptn
Otten Toon - 5 ptn
Van De Perre Peter - 10 ptn
6/2 - 7/6 (3)
18:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lavrijssen Nick - 3 ptn
Van Gompel Pieter - 3 ptn
Winnaar
Rappé Pieter - 3 ptn
Wellens Ruud - 3 ptn
6/2 - 6/4
19:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Renders Evi - 10 ptn
Van De Heyning Anne-Sophie - 10 ptn
Winnaar
Pirsoul Sofie - 5 ptn
Staes Marijke - 15 ptn
3/6 - 7/6 (7) - 10/5
19:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Houdt Mieke - 45 ptn
Verheyen Ann - 85 ptn
Druyts Ellen - 3 ptn
Swaans Charlotte - 110 ptn
7/5 - 6/3
19:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandoninck Annabelle - 20 ptn
Van Laer Remko - 40 ptn
7/5 - 6/3