Dagplanning van

  • Datum 20/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 436 / 440
  • Week 1
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Poecke Ellen - 10 ptn
Verheyen Marleen - 10 ptn 6/1 - 6/3
11:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Wijnants Wout - 13.3 (15 ptn)
Van Meer Mats - 13.4 (10 ptn) 6/4 - 6/0
11:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Baelen Jade - 11.3 (15 ptn)
Gebruers Ella - 11.3 (15 ptn) 4/3 (2) - 4/2
11:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Baeck Caroline - 10 ptn
Winnaar
Vererre Britt - 5 ptn
6/1 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Bie Morgan - 60 ptn
Van Dyck Hanne - 50 ptn 6/2 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dillen Annelies - 20 ptn
Winnaar
Looijen Sofie - 15 ptn
6/2 - 7/6 (4)
13:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maes Kevin - 10 ptn
Winnaar
Horsten Marc - 5 ptn
6/4 - 6/2
13:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Cotthem Mauro - 11.3 (15 ptn)
Degeling Lenno - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
13:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Laet Jeff - 25 ptn
Vanpeborgh Lex - 30 ptn 7/5 - 1/0 opgave
14:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Saenen Julie - 10 ptn
Verrept Claudia - 3 ptn 6/2 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leers Olivier - 30 ptn
Winnaar
Smits Wout - 20 ptn
6/4 - 6/2
14:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Wijnants Wout - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Van Houdt Bert - 13.3 (15 ptn)
6/1 - 6/1
14:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Antwerpen Alexia - 13.3 (15 ptn)
Poortmans Norah - 13.3 (15 ptn) 6/1 - 6/0
14:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Riel Britt - 25 ptn
Bolland Manou - 20 ptn 6/2 - 7/5
16:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Struyf Kevin - 45 ptn
Daneels Glenn - 45 ptn 6/3 - 5/7 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mangelschots Stef - 3 ptn
Winnaar
Bellens Kristof - 5 ptn
6/4 - 6/1
16:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Weerdt Seppe - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Leys Lenn - 13.7 (2 ptn)
6/0 - 6/2
16:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Verreck Kobe - 10 ptn
Mertens Tijs - 5 ptn 6/2 - 6/4
17:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Marien Greet - 25 ptn
Janssens Janick - 20 ptn 6/7 (3) - 6/4 - 6/4
17:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Govaerts Matthias - 55 ptn
Winnaar
Bosmans Jens - 70 ptn
6/3 - 6/0
17:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hoegaerts Guy - 20 ptn
Winnaar
Dierckx Patrick - 30 ptn
6/4 - 6/4