09:15 |
ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Boever Born - 11.1 (25 ptn) |
4/1 - 4/0 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Botelberge Gustave - 11.6 (3 ptn) |
4/0 - 4/1 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
De Volder Rodick - 11.6 (3 ptn) |
4/1 - 4/3 (3) |
09:30 |
ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maes Dennis - 13.1 (25 ptn) |
6/1 - 6/0 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssens Stiene - 11.2 (20 ptn) |
4/3 (6) - 4/1 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Miedema Lynn - 11.7 (2 ptn) |
3/4 (2) - 4/2 - 4/3 (6) |
10:30 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Byl Ronny - 10 ptn De Grave Dieter - 15 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
10:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
De Sitter Flor - 13.3 (15 ptn) |
|
7/6 (9) - 6/1 |
10:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Smet Pauline - 11.6 (3 ptn) |
2/4 - 4/1 - 4/3 (1) |
11:00 |
ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1) Finale Hoofdtabel |
|
Oostvogels Jul - 9.1 (25 ptn) |
|
4/1 - 4/2 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
De Baene Romy - 13.1 (25 ptn) |
|
6/3 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
Suykens Luna - 13.6 (3 ptn) |
|
6/0 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Hoorde Brecht - 11.6 (3 ptn) |
4/1 - 4/0 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Janssens Inge - 15 ptn Lefrere Danielle - 15 ptn |
|
5/7 - 6/1 - 10/5 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Heghe Gilles - 11.4 (10 ptn) |
4/2 - 3/4 (1) - 4/0 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Botelberge Emile - 13.6 (3 ptn) |
6/1 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
Rijckaert Charlie - 11.3 (15 ptn) |
|
1/4 - 4/1 - 4/0 |
12:30 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Moerbeek Lio - 13.3 (15 ptn) |
|
5/2 opgave |
13:30 |
ENKEL HEREN 1 (95 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Duyse Filip - 105 ptn nr. 121 |
7/6 (5) - 5/7 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Brusselmans Imke - 10 ptn Van Raemdonck Michiel - 5 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
14:00 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanhees Bianca - 55 ptn |
6/1 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Van Til Colin - 70 ptn |
|
1/6 - 6/4 - 7/5 |
14:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Bonten Victor - 10 ptn |
|
6/2 - 2/6 - 6/2 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Braem Yves - 5 ptn Herremans Jo - 10 ptn |
4/6 - 7/5 - 10/8 |
15:30 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Rudder Britt - 80 ptn |
1/0 opgave |
15:30 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Decker Jelena - 20 ptn |
6/4 - 6/3 |
15:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Lana - 5 ptn |
6/1 - 6/2 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Limbergen Luna - 15 ptn Van Limbergen Franky - 35 ptn |
|
4/6 - 6/2 - 10/7 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Kaey Lieve - 10 ptn Vanderveken Kelly - 3 ptn |
6/1 - 3/6 - 10/5 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Driesen Saar - 3 ptn Van Mol Bram - 5 ptn |
|
6/4 - 6/7 - 12/10 |
17:00 |
ENKEL DAMES 1 (90 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boeykens Elyne - 110 ptn nr. 25 |
6/3 - 3/6 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Backx Franky - 90 ptn |
|
6/3 - 3/6 - 6/1 |
18:00 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Grave Dieter - 15 ptn Robyn Erik - 40 ptn |
6/4 - 7/6 (3) |