Dagplanning van

  • Datum 22/02/2020 - 01/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 429 / 430
  • Week 9
  • Adres Gasdam 4
    9120 Beveren-Waas
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:15 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Marteau Xavier - 11.1 (25 ptn)
De Boever Born - 11.1 (25 ptn) 4/1 - 4/0
09:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Hoorde Brecht - 11.6 (3 ptn)
Botelberge Gustave - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Den Eynden Vince - 11.6 (3 ptn)
De Volder Rodick - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/3 (3)
09:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Denotté Nik - 13.1 (25 ptn)
Maes Dennis - 13.1 (25 ptn) 6/1 - 6/0
09:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Moerbeek Lio - 11.1 (25 ptn)
Janssens Stiene - 11.2 (20 ptn) 4/3 (6) - 4/1
09:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Smet Pauline - 11.6 (3 ptn)
Miedema Lynn - 11.7 (2 ptn) 3/4 (2) - 4/2 - 4/3 (6)
10:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Byl Ronny - 10 ptn
De Grave Dieter - 15 ptn
Winnaar
Laureys Bart - 15 ptn
Nelen Steven - 5 ptn
6/2 - 6/2
10:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Tengrootenhuysen Flor - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
De Wilde Maxime - 13.3 (15 ptn)
7/6 (9) - 6/1
10:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Zaman Lenne - 11.6 (3 ptn)
Smet Pauline - 11.6 (3 ptn) 2/4 - 4/1 - 4/3 (1)
11:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Oostvogels Jul - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Notelé Sander - 9.1 (25 ptn)
4/1 - 4/2
11:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Baene Romy - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Axinie Elysa - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 6/4
11:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Suykens Luna - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Prost Felien - 13.8 (1 ptn)
6/0 - 6/1
12:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Den Eynden Vince - 11.6 (3 ptn)
Van Hoorde Brecht - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/0
12:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Inge - 15 ptn
Lefrere Danielle - 15 ptn
Winnaar
Foubert Eline - 15 ptn
Heinderson Maxime - 10 ptn
5/7 - 6/1 - 10/5
12:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Dorofey Alexander - 11.3 (15 ptn)
Van Heghe Gilles - 11.4 (10 ptn) 4/2 - 3/4 (1) - 4/0
12:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Aps Andreas - 13.6 (3 ptn)
Botelberge Emile - 13.6 (3 ptn) 6/1 - 6/1
12:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Rijckaert Charlie - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Dofton Zoë - 11.3 (15 ptn)
1/4 - 4/1 - 4/0
12:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Moerbeek Lio - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Pannis Manon - 13.3 (15 ptn)
5/2 opgave
13:30 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Moschella Gianni - 105 ptn nr. 102
Van Duyse Filip - 105 ptn nr. 121 7/6 (5) - 5/7 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brusselmans Imke - 10 ptn
Van Raemdonck Michiel - 5 ptn
6/3 - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanhees Bianca - 55 ptn 6/1 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Til Colin - 70 ptn 1/6 - 6/4 - 7/5
14:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Bonten Victor - 10 ptn
Winnaar
Standaert David - 5 ptn
6/2 - 2/6 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Braem Yves - 5 ptn
Herremans Jo - 10 ptn
4/6 - 7/5 - 10/8
15:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Neefs Lani - 85 ptn
De Rudder Britt - 80 ptn 1/0 opgave
15:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Boeck Axelle - 25 ptn
De Decker Jelena - 20 ptn 6/4 - 6/3
15:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Speurt Freya - 3 ptn
Claes Lana - 5 ptn 6/1 - 6/2
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Limbergen Luna - 15 ptn
Van Limbergen Franky - 35 ptn
Winnaar
Oduwale Yeni - 35 ptn
Oduwale Larry - 20 ptn
4/6 - 6/2 - 10/7
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cabuy Charis - 5 ptn
Van Bortel Sarah - 10 ptn
De Kaey Lieve - 10 ptn
Vanderveken Kelly - 3 ptn
6/1 - 3/6 - 10/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Driesen Saar - 3 ptn
Van Mol Bram - 5 ptn
6/4 - 6/7 - 12/10
17:00 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
De Schutter Zara - 110 ptn nr. 26
Boeykens Elyne - 110 ptn nr. 25 6/3 - 3/6 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Backx Franky - 90 ptn
Winnaar
Fauche Yannick - 90 ptn
6/3 - 3/6 - 6/1
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Grave Dieter - 15 ptn
Robyn Erik - 40 ptn
6/4 - 7/6 (3)