Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 496 / 500
  • Week 1
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vos Elke - 3 ptn
Nelissen Christophe - 10 ptn
Aiola Elena - 10 ptn
Cuenen Jurgen - 5 ptn
6/1 - 6/1
10:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hardy Carine - 30 ptn
Winnaar
Convens Naomi - 30 ptn
6/0 - 6/4
10:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ory Annemie - 10 ptn
Liefsoens Sabien - 5 ptn 3/6 - 7/6 (3) - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vankriekelsvenne Tom - 5 ptn
Winnaar
Wallens Jim - 10 ptn
6/2 - 6/0
10:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nolmans Lars - 10 ptn
Jaspers Guido - 10 ptn 6/0 - 6/4
11:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Schaeybroeck Jan - 5 ptn
Verbruggen Erwin - 10 ptn
6/2 - 6/3
11:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Veraghtert Luka - 25 ptn
Winnaar
Vanoppen Andrea - 25 ptn
7/5 - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delvaux Kevin - 60 ptn
Bleux Dimitri - 65 ptn 7/6 (1) - 7/5
11:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Philip - 50 ptn 6/4 - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bammens Peter - 3 ptn
Winnaar
Dehaes Stefaan - 10 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanormelingen Jessica - 5 ptn
Vos Elke - 3 ptn
Winnaar
Knaepen Lieve - 3 ptn
Schevenels Ann - 3 ptn
5/7 - 6/3 - 10/6
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Budenaers Koen - 50 ptn
Nolmans Lars - 10 ptn
Winnaar
Poelmans Kris - 5 ptn
Swijsen Peter - 55 ptn
6/7 (4) - 6/4 - 10/4
13:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eerlings Noor - 45 ptn
Winnaar
Corswarem Chloë - 50 ptn
6/3 - 7/5
13:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Aiola Elena - 5 ptn
Ackermans Ines - 5 ptn 6/3 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ragusa Alfredo - 40 ptn
Duelen Anton - 50 ptn 6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Milis Tinne - 25 ptn
Salien Esther - 20 ptn
Vandergeten Celine - 30 ptn
Wijnants An - 20 ptn
6/3 - 3/6 - 10/8
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Haene Jan - 25 ptn
Gilissen Guido - 5 ptn
6/2 - 6/0
14:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Poelmans Pauline - 3 ptn
Winnaar
Aiola Elena - 5 ptn
6/4 - 6/4
14:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hardy Carine - 30 ptn
Goen Griet - 15 ptn 6/1 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Cuypers Seppe - 110 ptn nr. 38
Vandenbulcke Yannick - 115 ptn nr. 20 BIS 6/4 - 6/0
14:30 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buntinx Stefan - 25 ptn
Winnaar
Tans Willy - 30 ptn
3/6 - 6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lenaers Miet - 15 ptn
Lathouwers Eddy - 15 ptn
Jossa Cindy - 15 ptn
Meeuwens Ronny - 10 ptn
3/6 - 7/5 - 12/10
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Strouven Jens - 30 ptn
Winnaar
De Loose Luca - 30 ptn
6/2 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Durme Thomas - 3 ptn 7/6 (4) - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 55 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Engelen Patrick - 45 ptn
Winnaar
Palmaers Noel - 50 ptn
6/2 - 6/4
16:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brouns Birgit - 15 ptn
Surinx Odette - 15 ptn
Winnaar
De Barquin Ann - 15 ptn
Delvaux Caroline - 15 ptn
6/0 - 6/1
17:15 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Kempen Magali - 115 ptn nr. 11
Oyen Sofie - 110 ptn nr. 22 6/2 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goen Griet - 20 ptn
Lismont Patrick - 20 ptn
Langendries An - 15 ptn
Pirquet Geoffrey - 30 ptn
6/7 (3) - 6/4 - 10/6
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Duchateau Koen - 60 ptn
Tans Willy - 30 ptn
Winnaar
Delvaux Dimitri - 30 ptn
Delvaux Kevin - 60 ptn
6/4 - 6/3
17:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Bie Sidney - 90 ptn
Fagoo Philip - 90 ptn 6/2 - 6/4
17:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Happen Pieter - 70 ptn 6/1 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Genechten Antoine - 50 ptn
Winnaar
Palmaers Noel - 50 ptn
4/6 - 6/1 - 6/2