Dagplanning van

  • Datum 11/01/2020 - 19/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 199
  • Week 3
  • Adres Bergen 18
    2270 Herenthout
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goysens Kim - 10 ptn
Witvrouwen Ann - 15 ptn
Winnaar
De Busser Wendy - 15 ptn
Van Herck Inne - 15 ptn
6/4 - 4/6 - 10/8
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Hout Ann - 15 ptn
Celen Stefan - 15 ptn
Dekeukelaere Eveline - 5 ptn
Stock Toby - 20 ptn
4/6 - 6/2 - 10/6
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bynens Sam - 25 ptn
Kenens Christoph - 5 ptn
Teurfs Gerry - 15 ptn
Van Herck Hans - 15 ptn
6/1 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Dijck Ilse - 15 ptn
Van Hout Ann - 15 ptn
De Busser Wendy - 15 ptn
Van Herck Inne - 15 ptn
6/3 - 0/6 - 11/9
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hove Josee - 5 ptn
Van tendeloo Carin - 3 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Poecke Ellen - 10 ptn
Van Roosbroeck Emelie - 50 ptn
Winnaar
Faes Karine - 25 ptn
Verhaegen Severine - 25 ptn
6/3 - 2/6 - 10/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hout Ann - 15 ptn
Celen Stefan - 15 ptn
6/2 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Raedts Julie - 70 ptn
De Houwer Joeri - 15 ptn
Winnaar
Ceulemans Karen - 25 ptn
Van Bael Nick - 50 ptn
6/1 - 1/6 - 10/7
16:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bynens Sam - 25 ptn
Kenens Christoph - 5 ptn
Leysen Willem - 5 ptn
Wouters Ronny - 20 ptn
6/7 (5) - 6/4 - 11/9
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Loock Ilse - 25 ptn
Bulckens Wim - 35 ptn
Daems Valerie - 20 ptn
Matthysen Glenn - 25 ptn
6/1 - 6/1
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Quintin Lauranne - 3 ptn
Quintin Christophe - 3 ptn
6/1 - 6/2
17:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dens Marc - 5 ptn
De Winter Dirk - 10 ptn
Beirinckx Chiel - 5 ptn
Nijs Glenn - 3 ptn
7/6 (5) - 6/3
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buts Ruben - 20 ptn
Eeckhout Jonas - 40 ptn
Winnaar
Scheelen Nik - 45 ptn
Sluyts Jonas - 10 ptn
7/6 (5) - 7/5