Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 04/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 367
  • Week 1
  • Adres Watertorenstraat 16 A
    3960 Bree
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kurent Cindy - 10 ptn
Willems Sonja - 15 ptn
Winnaar
Vandeninden Ine - 10 ptn
Vandewal Nele - 15 ptn
6/1 - 7/5
09:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rosiers Lieve - 15 ptn
Swennen Benny - 15 ptn
Breemans Karlien - 10 ptn
Franssens Frank - 15 ptn
6/3 - 6/3
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mombers Naya - 10 ptn
Damiaens Davy - 5 ptn
6/4 - 6/4
09:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dreesen Sven - 30 ptn
Janssen Sven - 30 ptn
Dreesen Dave - 10 ptn
Vandijck Jan - 35 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7
09:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geers Kirsten - 30 ptn
Winnaar
Vranken Julie - 25 ptn
6/3 - 6/1
09:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vastmans Lotte - 10 ptn
Winnaar
Cesar Valerie - 3 ptn
6/1 - 6/1
09:30 ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huysmans Kimberley - 40 ptn
Winnaar
Hermans Rachel - 55 ptn
6/2 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vliegen Ronny - 5 ptn
Winnaar
Persoons Koen - 5 ptn
6/1 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claesen Lies - 35 ptn
Quanten Veerle - 50 ptn
Goyens Lien - 55 ptn
Loenders Lien - 15 ptn
6/4 - 5/7 - 10/6
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schreurs Bieke - 10 ptn
Swinnen Inge - 25 ptn
Winnaar
Kremers Gerlinda - 30 ptn
Kusters Monique - 25 ptn
3/6 - 6/3 - 10/8
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kusters Jo - 25 ptn
Van De Broek Wouter - 5 ptn
Winnaar
Meus Jeffrey - 15 ptn
Vrijsen Len - 10 ptn
6/4 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goiris Steven - 55 ptn
Winnaar
Bouman Lewie - 55 ptn
6/4 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sevens Marnick - 30 ptn
Winnaar
Hulsbosch Tijs - 30 ptn
4/6 - 7/5 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Angelini Gianni - 3 ptn 6/1 - 7/5
11:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Simons Pascal - 10 ptn
Winnaar
Weltjens Davy - 10 ptn
6/3 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fraussen Veronique - 35 ptn
Fraussen Christophe - 50 ptn
Winnaar
Denier Kristel - 55 ptn
Ceyssens Louis - 25 ptn
6/1 - 6/1
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Medic Tatjana - 10 ptn
Van Weel Jens - 40 ptn
Winnaar
Cesar Valerie - 3 ptn
Goiris Steven - 55 ptn
6/0 - 6/1
12:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lemmens Rune - 55 ptn
Winnaar
Aneca Ilouna - 50 ptn
6/2 - 6/3
12:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rijken David - 30 ptn
Lemmens Eddy - 30 ptn 6/4 - 6/3
12:30 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gijbels Stefan - 35 ptn
Custers Raf - 40 ptn 6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Doumen Sven - 40 ptn
Jacobs Roel - 35 ptn
Winnaar
Willems Karel - 35 ptn
Willems Kurt - 45 ptn
6/4 - 3/6 - 10/5
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssen Geert - 3 ptn
Segers Wim - 3 ptn
Mertens Benjamin - 5 ptn
Peeters Maarten - 10 ptn
6/3 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Samuels Rachel - 10 ptn
Stephani Lize - 5 ptn 6/2 - 6/0
14:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beuls Katrien - 10 ptn
Winnaar
Creemers Heidi - 10 ptn
2/6 - 7/6 (6) - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Wouter - 90 ptn
Winnaar
Bouman Pieke - 85 ptn
7/5 - 7/6 (5)
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verbakel Jurgen - 30 ptn
Samyn Gregor - 20 ptn 6/2 - 7/5
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Medic Tatjana - 10 ptn
Willems Heidi - 10 ptn
Vandeninden Ine - 10 ptn
Vandewal Nele - 15 ptn
6/4 - 6/4
15:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daniels Inge - 3 ptn
Winters Annelies - 10 ptn
Clerix Michelle - 10 ptn
Driesen Sofie - 3 ptn
6/4 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Ron Tom - 15 ptn
Vreven Erik - 45 ptn
Winnaar
Dreesen Sven - 30 ptn
Janssen Sven - 30 ptn
6/3 - 6/3
15:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kremers Dafne - 70 ptn
Winnaar
Roobol Evi - 75 ptn
6/3 - 6/3
15:30 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bloemen Kathleen - 25 ptn
Winnaar
Samuels Rachel - 10 ptn
6/4 - 7/5
15:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fraussen Christophe - 50 ptn
Winnaar
Looijmans Frans - 50 ptn
6/4 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Creemers Maarten - 35 ptn
Winnaar
Geelen Herbert - 45 ptn
7/5 - 2/6 - 6/4