Dagplanning van

  • Datum 26/08/2019 - 21/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 257
  • Week 38
  • Adres Lindestraat 15
    2430 Laakdal
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 ENKEL HEREN 5 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
Smeets Rob - 3 ptn Veestraeten Jeffrey - 3 ptn
10:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
Saenen Sofie - 3 ptn 6/3 - 1/6 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Mertens Laurenz - 3 ptn
Winnaar
Sneyers Bregt - 3 ptn
6/3 - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van de Ven Jellina - 5 ptn
Verachtert Inge - 3 ptn
Ceusters Greet - 3 ptn
Janssens Linda - 3 ptn
11:00 ENKEL DAMES 3 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Mondelaers Beau - 25 ptn
Cuinen Marijke - 15 ptn 6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Voet Merel - 3 ptn
Mensch Gian - 5 ptn
Geens Kris - 5 ptn
Bogaerts Bert - 3 ptn
6/0 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Melis Steffanie - 3 ptn
Saenen Sofie - 3 ptn 6/4 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Schraeyen Kurt - 5 ptn 7/5 - 6/4
13:30 DUBBEL DAMES 2 (13 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bens Jana - 30 ptn
Thewis Ina - 30 ptn
Mennes Tine - 30 ptn
Voet Anouk - 5 ptn
6/1 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Huysmans Els - 15 ptn
Vanwesemael Joachim - 15 ptn
Jacobs Hanne - 20 ptn
Van Den Broeck Bert - 5 ptn
7/5 - 6/0
13:30 ENKEL HEREN 2 (3 - 60)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssen Kevin - 40 ptn
Ceustermans Gert - 35 ptn 6/4 - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Beirsmans Disere - 3 ptn
Smolders Armand - 3 ptn
6/4 - 6/0
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Huybrighs Jos - 3 ptn
Van Brabant Michel - 3 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 10/5
14:00 ENKEL DAMES 25 1 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Aerts Stephanie - 15 ptn
Moors Marleen - 20 ptn 7/5 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 55 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Jonckers Guy - 10 ptn
Bens Johan - 3 ptn 6/0 - 6/0
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (13 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Jacobs Jente - 50 ptn
Mertens Laurenz - 3 ptn
Vandecraen Lies - 45 ptn
Vanderheyden Marino - 5 ptn
6/4 - 3/6 - 11/9
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (25 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vande Voorde Klaartje - 5 ptn
Smeets Maarten - 60 ptn
Winnaar
Bens Jana - 30 ptn
Vandeweyer Erwin - 50 ptn
6/1 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 2 (25 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Geypens Tom - 30 ptn
Laenen Davy - 60 ptn
Ceustermans Cedric - 65 ptn
Ceustermans Jarne - 25 ptn
16:30 ENKEL DAMES 25 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Van de Ven Jellina - 3 ptn
Winnaar
Melis Steffanie - 3 ptn
6/3 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 55 1 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Huysmans Patrick - 25 ptn Nijs Patrick - 15 ptn
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (25 punten - 160 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Thys Nanou - 40 ptn
Thys Philip - 85 ptn
Willems Britt - 55 ptn
Cuynen Frederik - 70 ptn
6/1 - 6/4
18:00 DUBBEL HEREN 3 (13 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssen Kevin - 40 ptn
Sneyers Bregt - 3 ptn
Vanderheyden Marino - 5 ptn
Vandeweyer Erwin - 50 ptn
6/3 - 6/3
18:00 ENKEL HEREN 1 (3 - 100)
Finale
Hoofdtabel
Ceustermans Cedric - 65 ptn Smeets Maarten - 60 ptn
19:30 DUBBEL HEREN 1 (25 punten - 160 punten)
Finale
Hoofdtabel
Celen Stef - 45 ptn
Vanderheyden Nico - 10 ptn
7/6 (8) - 7/6 (8)
21:00 DUBBEL DAMES 1 (25 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Roy Tamara - 35 ptn
Willems Britt - 55 ptn
Bens Jana - 30 ptn
Thewis Ina - 30 ptn
21:00 ENKEL HEREN 3 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Vandeweyer Stef - 3 ptn Breesch Jo - 10 ptn