Dagplanning van

  • Datum 28/12/2019 - 12/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 383
  • Week 2
  • Adres Torhoutstraat 59 A
    8610 Kortemark
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandecandelaere Julie - 15 ptn
Vanneste Julie - 40 ptn
6/3 - 3/6 - 10/4
09:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lambert Maaike - 10 ptn
Lambert Mieke - 20 ptn
Jongbloet Annelies - 15 ptn
Logghe Kathleen - 15 ptn
7/5 - 6/2
09:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Desmet Carl - 10 ptn
Laethem Jef - 20 ptn
Dufoort Dennis - 20 ptn
Paepe Jelle - 5 ptn
6/2 - 6/3
10:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Derycke Bjorn - 35 ptn
Vansteenkiste Niels - 3 ptn
6/1 - 2/6 - 10/8
10:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Rotty Wim - 3 ptn
Willaert Henk - 5 ptn
Missiaen Dieter - 5 ptn
Missinne Simon - 3 ptn
6/2 - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Raeymaekers Jynke - 5 ptn
Cappelle Frank - 25 ptn
4/6 - 6/1 - 10/8
10:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Knockaert Koen - 15 ptn
Samyn Nicholas - 45 ptn
6/2 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deruyter Saar - 50 ptn
Vandevelde Milan - 90 ptn
Vanderper Kaat - 40 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
7/5 - 4/6 - 10/7
11:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeulen Nancy - 25 ptn
Vandepoele Ward - 65 ptn
6/7 (12) - 6/0 - 13/11
11:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Willem Annabel - 5 ptn
De Clerck Jurie - 3 ptn
6/4 - 7/5
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lambert Maaike - 10 ptn
Fiems Martin - 3 ptn
Haghedooren Anne-Laure - 5 ptn
Deryckere Christ - 5 ptn
6/2 - 6/1
12:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deprez Nick - 3 ptn
Stockx Peter - 10 ptn
Winnaar
Kimpe Sander - 3 ptn
Lambrecht Wout - 5 ptn
6/1 - 6/0
13:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Catry Nathalie - 35 ptn
Vonderlynck Veronique - 55 ptn
4/6 - 7/5 - 12/10
13:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambert Maaike - 10 ptn
Lambert Mieke - 20 ptn
6/3 - 3/6 - 10/7
13:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Tanghe Eveline - 3 ptn
Vanhecke Nele - 5 ptn
Messeyne Veerle - 5 ptn
Timmerman Stefanie - 5 ptn
6/4 - 6/2
15:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Laevens Kelly - 35 ptn
Wellens Kenny - 20 ptn
6/2 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verleye Louis - 100 ptn
Verstraete Carl - 25 ptn
6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deklerck Lucas - 45 ptn
Soenen Olivier - 45 ptn
7/6 - 7/5