Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 162
  • Week 1
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Schroyen Nila - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Geerts Oskar - 9.3 (15 ptn)
4/3 (3) - 4/1
12:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bouquet SImon - 13.7 (2 ptn)
Luys Jasper - 13.6 (3 ptn) 6/3 - 6/3
13:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vaes Janne - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Timmers Noor - 9.7 (2 ptn)
4/0 - 4/1
13:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Keirsmakers Fien - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Van Olmen Maithe - 11.8 (1 ptn)
0/4 - 4/3 (3) - 4/1
13:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Jordens Paulien - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Hubens Laura - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 4/3 (1)
13:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bouquet Luna - 13.6 (3 ptn)
Forier Eline - 13.6 (3 ptn) 6/3 - 6/4
14:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bervoets Mathis - 9.3 (15 ptn)
Geerts Oskar - 9.3 (15 ptn) 4/2 - 4/1
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Moeys Fidel - 11.3 (15 ptn)
Timmers Ruben - 11.6 (3 ptn) 2/4 - 4/2 - 4/0
14:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Leynen Marnick - 10 ptn
Meurs Jef - 10 ptn 6/0 - 6/1
14:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vandegaer Matice - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Amato Vitas - 13.3 (15 ptn)
7/5 - 6/3
14:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Poelmans Cara - 10 ptn
Winnaar
Branders Jasmin - 10 ptn
6/3 - 3/6 - 6/4
15:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Dehertog Lina - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Meeuwens Floor - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 3/4 (5) - 4/0
15:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Olmen Maithe - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
Hubens Laura - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 4/1
16:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Timmers Ruben - 11.6 (3 ptn)
Verjans Bram - 11.7 (2 ptn) 4/0 - 4/1
16:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Leynen Marnick - 10 ptn
Poot Alexander - 25 ptn 6/3 - 7/6 (4)
16:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Soetaers Robin - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Vanbaelen Louise-Marie - 13.4 (10 ptn)
5/7 - 6/2 - 6/4
16:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Dodé Lavinia - 30 ptn 6/1 - 4/6 - 6/3
17:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Norman Ines - 11.1 (25 ptn)
Paas Laura - 11.2 (20 ptn) 4/0 - 4/0
17:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Weynen Celine - 13.3 (15 ptn)
Lenaerts Jutta - 13.2 (20 ptn) 6/0 - 6/1
17:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Holsbeke Thomas - 13.2 (20 ptn)
Winnaar
Verbelen Daan - 13.2 (20 ptn)
6/2 - 6/1
17:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Collignon Kylian - 70 ptn
Vanwinghe Vinz - 60 ptn 7/5 - 6/4
17:30 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Steegmans Mette - 100 ptn nr. 89 BIS
Moreaux Emeline - 95 ptn nr. 234 BIS 6/3 - 6/4