Dagplanning van

  • Datum 11/01/2020 - 19/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 296 / 300
  • Week 3
  • Adres Kruispad 6
    2310 Rijkevorsel
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Malfet Yinta - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Van De Mierop Fleur - 13.4 (10 ptn)
6/1 - 3/0 opgave
09:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Schaumburg Yoni - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
van Dorp Sophia - 13.6 (3 ptn)
6/0 - 6/3
09:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Verreck Kobe - 10 ptn
Laurijssens Kyan - 5 ptn 6/1 - 6/1
10:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Windels Romain - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Van Opstal Niels - 13.6 (3 ptn)
6/4 - 4/6 - 6/3
10:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Lenaerts Julie - 25 ptn
Winnaar
Van Riel Britt - 25 ptn
6/0 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Riel Bieke - 5 ptn
De Bevere Senne - 50 ptn
Winnaar
Lauwerysen Joke - 20 ptn
Marien Dieter - 35 ptn
6/4 - 6/3
11:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Houdt Bert - 13.3 (15 ptn)
Sys Vincent - 13.3 (15 ptn) 6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lenaerts Caroline - 15 ptn
De Houwer Kevin - 15 ptn
Winnaar
Claessen Annelies - 10 ptn
Sneyers Hans - 20 ptn
6/1 - 6/1
12:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Adriaensen Kris - 15 ptn
Willems Guy - 15 ptn
De Gruyter Wim - 15 ptn
Kemland Kris - 3 ptn
6/3 - 6/4
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Renders Lies - 30 ptn
Smans Valerie - 30 ptn
6/2 - 7/6 (5)
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Herck Ashley - 5 ptn
Van Herck Dirk - 5 ptn
6/0 - 7/5
13:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kurowski Tomasz - 80 ptn
Verdijck Geert - 60 ptn
6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Adriaensen Kris - 15 ptn
Willems Guy - 15 ptn
Winnaar
Jacobs Bart - 20 ptn
Schryvers Dierik - 15 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Renders Lies - 30 ptn
Van De Mierop Hans - 25 ptn
Lauwerysen Joke - 20 ptn
Marien Dieter - 35 ptn
6/3 - 7/5
14:00 DUBBEL HEREN 50 1 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bevers Jos - 5 ptn
Verschueren Raf - 10 ptn
Berat Patrick - 5 ptn
Doms Gino - 3 ptn
7/6 (0) - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maes Steven - 40 ptn
Van Steenbergen Bart - 50 ptn
Winnaar
Bevers Dirk - 20 ptn
Rosiers Yves - 65 ptn
6/4 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Adriaensen Kris - 15 ptn
Willems Guy - 15 ptn
4/6 - 6/1 - 10/8
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Keysers Werner - 5 ptn
Van Der Elst Axel - 10 ptn
Winnaar
Peeters Jan - 3 ptn
Van Besauw Kevin - 10 ptn
6/7 (9) - 6/0 - 10/3
16:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bevere Arne - 40 ptn
Van Dijck Matthias - 20 ptn
6/3 - 3/6 - 10/2
18:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Konings Nathalie - 15 ptn
Quirynen Liesbeth - 15 ptn
Winnaar
Leys Nele - 15 ptn
Van Herck Tinne - 10 ptn
6/4 - 6/3
18:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Renders Katleen - 3 ptn
Wuyts Greet - 3 ptn
Winnaar
Sannen Tineke - 10 ptn
Van Riel Bieke - 5 ptn
6/1 - 6/4
18:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Opstal Jens - 20 ptn
De Laet Jeff - 25 ptn 7/6 (4) - 6/3