Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 254
  • Week 1
  • Adres Springstraat 32 A
    3530 Houthalen-Helchteren
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Koeyer Kurt - 3 ptn 7/6 (5) - 6/2
10:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Plessers Janne - 15 ptn
Vanbriel Liese - 35 ptn
Cosemans Anne - 15 ptn
Peters Els - 20 ptn
3/6 - 6/2 - 10/7
10:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Di Lorenzo Joppe - 25 ptn 6/4 - 7/6 (2)
11:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ceyssens Gerd - 10 ptn
Lemmens An - 3 ptn
Di Giambattista Monica - 3 ptn
Meekers Kim - 3 ptn
6/4 - 6/3
11:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Looijmans Dewi - 85 ptn
Winnaar
Mewis Lore - 85 ptn
6/2 - 6/1
11:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pauwels Mats - 45 ptn
Wouters Maarten - 40 ptn 7/5 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scheepers Guy - 30 ptn
Winnaar
Sciortino Alain - 25 ptn
7/6 (5) - 7/6 (3)
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tiri Lanthe - 30 ptn
Verstraete Jens - 50 ptn
Winnaar
Requile Marie - 10 ptn
Maris Daan - 70 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
13:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Smedt Eline - 3 ptn
Winnaar
Ceyssens Gerd - 10 ptn
6/1 - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanhees Jef - 10 ptn
Vreven Liam - 10 ptn 6/4 - 6/3
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Spaas Sarah - 15 ptn
Minta Jack - 15 ptn
Winnaar
Mouchaers Robin - 15 ptn
Pairoux Davy - 15 ptn
6/2 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schils Thibauld - 70 ptn
Maris Daan - 70 ptn 6/2 - 4/6 - 7/6 (1)
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claeskens Patricia - 3 ptn
Broux Johan - 5 ptn
6/4 - 5/7 - 10/8
16:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scheepers Guy - 30 ptn
Winnaar
Loos Kristof - 35 ptn
6/2 - 6/0
16:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gijbels Bart - 10 ptn
Sacchini Carlo - 3 ptn
Winnaar
Cypers Thomas - 5 ptn
Maex Frederik - 5 ptn
6/1 - 4/6 - 10/8
16:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Opdekamp Lien - 60 ptn
Verstrepen Marte - 25 ptn 6/3 - 6/4
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rutten Els - 3 ptn
Rutten Bert - 55 ptn
Maes Lien - 30 ptn
Vanhaeren Kenny - 30 ptn
5/7 - 6/4 - 10/3
17:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nelissen Gertjan - 40 ptn
Vanhees Jef - 15 ptn
Cops Gerard - 40 ptn
Geukens Ivan - 20 ptn
7/6 (4) - 6/3
18:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gijbels Bart - 10 ptn
Reynders Gunther - 3 ptn
Winnaar
Rutten Toon - 5 ptn
Stappaerts Olivier - 15 ptn
6/2 - 6/3
18:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Byloos Edel - 15 ptn
Mathe Michele - 15 ptn
Winnaar
Coolen Magalie - 3 ptn
Remels Karolien - 15 ptn
4/6 - 6/4 - 10/2
18:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kodalci Aleyna - 25 ptn
Winnaar
Verstrepen Marte - 25 ptn
6/1 - 6/0