Dagplanning van

  • Datum 22/02/2020 - 01/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 202 / 205
  • Week 9
  • Adres Wervikhovestraat 7A
    8800 Rumbeke
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:15 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Laeren Liana - 13.2 (20 ptn)
Winnaar
Blomme Laure - 13.2 (20 ptn)
6/1 - 6/3
10:15 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Eersel Sebastiaan - 11.7 (2 ptn)
Winnaar
Vande Pitte Cyril - 11.6 (3 ptn)
4/3 (4) - 4/2
10:15 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Dhuyvetter Marie - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Goedertier Kjentha - 11.6 (3 ptn)
4/1 - 2/4 - 4/0
10:45 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Bocque Hanne - 9.1 (25 ptn)
De Hert Mikaëlla - 9.4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
10:45 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Laethem Arianne - 13.3 (15 ptn)
Deklerck Marie - 13.3 (15 ptn) 7/6 (3) - 3/6 - 7/5
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Adriaanse Lowie - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Vande Pitte Cyril - 11.6 (3 ptn)
4/1 - 4/3 (2)
11:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Sys Louise - 11.6 (3 ptn)
Goedertier Kjentha - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/2
13:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van den Broeck Djuan - 30 ptn 6/3 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Jonckheere Nicky - 50 ptn 6/1 - 2/6 - 6/2
13:15 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Ostyn Maxim - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Santema Quinn - 11.1 (25 ptn)
4/0 - 1/0 opgave
13:15 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Parker Nicolas - 13.6 (3 ptn)
Demeyere Gregory - 13.7 (2 ptn) 6/2 - 4/6 - 7/5
14:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Allaert Emiel - 13.3 (15 ptn)
Pollet Arthur - 13.3 (15 ptn) 6/2 - 7/5
14:45 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Heldenbergh Thomas - 13.2 (20 ptn)
Santema Vinz - 13.1 (25 ptn) 7/5 - 3/6 - 7/6 (3)
14:45 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Maes Florence - 10 ptn 6/3 - 6/3
16:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Nevens Bram - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Fiems Tiele - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/3 (1)
16:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Cagnie Jitske - 11.5 (5 ptn)
Verhaeghe Marie-Julie - 11.5 (5 ptn) 4/2 - 4/3 (4)
16:15 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Coppens Laura - 11.1 (25 ptn)
Messely Charlotte - 11.2 (20 ptn) 4/2 - 4/2
17:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Blomme Laure - 30 ptn
Santens Laure - 25 ptn 6/4 - 6/1
18:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Lannoo Lobke - 13.7 (2 ptn)
De Coninck Stefanie - 13.7 (2 ptn) 7/6 (9) - 6/0