Dagplanning van

  • Datum 22/02/2020 - 01/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 98 / 300
  • Week 9
  • Adres Spinstersstraat 117
    9600 Ronse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dhaenens Jolien - 15 ptn
Cocquyt Patrick - 15 ptn
7/5 - 3/6 - 10/3
12:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Elen Sam - 55 ptn
Wieme Matthias - 70 ptn
Winnaar
Debaveye Clement - 105 ptn
Echatti Milan - 25 ptn
6/4 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Bruyn Auke - 60 ptn
Goedertier Jordi - 30 ptn
Vlieghe Angelique - 55 ptn
Delmulle Pieter-Jan - 25 ptn
6/4 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Blomme Elien - 10 ptn
Van Belleghem Lonis - 50 ptn
Vande Casteele Stefanie - 45 ptn
Vanbockryck Vincent - 3 ptn
6/0 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Derycke Virginie - 20 ptn
De Vriendt Eva - 10 ptn
De Wispelaere Fauve - 5 ptn
Flamand Sylvie - 15 ptn
6/3 - 6/1
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deweer Tim - 25 ptn
Labie Glenn - 15 ptn
Bury Dimitri - 25 ptn
De Jonge Paul - 25 ptn
6/3 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Maldegem Kenneth - 5 ptn
Van Parys Dimitri - 5 ptn
6/4 - 5/7 - 10/5
15:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lietaer Lise - 60 ptn
Vereecken Wout - 75 ptn
Wieme Manou - 65 ptn
Elen Sam - 55 ptn
7/5 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boucique Gunter - 25 ptn
Van Braekel Frederik - 5 ptn
Winnaar
Braekeveld Tom - 3 ptn
Deweer Tim - 25 ptn
6/4 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Epina Yulia - 45 ptn
Torcq Sandrine - 40 ptn
Derycke Virginie - 20 ptn
De Visscher Amber - 50 ptn
6/2 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Grauls Julie - 10 ptn
Daenen Ruben - 5 ptn
6/3 - 6/3
17:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Contreras Maud - 5 ptn
Marcelis Jessica - 10 ptn
Winnaar
Meyvisch Lien - 3 ptn
Vermassen Ellen - 10 ptn
6/3 - 6/0
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deweer Tim - 25 ptn
Lens Pieter - 65 ptn
7/5 - 6/2