Dagplanning van

  • Datum 28/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 132 / 300
  • Week 1
  • Adres Spinstersstraat 117
    9600 Ronse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Assche Matteo - 11.6 (3 ptn)
Flamee Rune - 11.7 (2 ptn) 4/2 - 4/0
11:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vandenabeele Lukas - 25 ptn 6/5 opgave
11:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vanysacker Milla - 11.5 (5 ptn)
Winnaar
De Vroede Bente - 11.4 (10 ptn)
4/3 (7) - 4/2
12:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Roobrouck Alexander - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Van Assche Matteo - 11.6 (3 ptn)
4/1 - 4/2
12:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Goessens Thibo - 13.6 (3 ptn)
Vanbockryck Louis - 13.6 (3 ptn) 6/3 - 4/6 - 6/0
12:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Beirnaert Otto - 60 ptn
Cocquyt Henri - 35 ptn 6/4 - 6/1
12:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Dekiere Emma - 13.6 (3 ptn)
Wyckman Marie - 13.6 (3 ptn) 6/0 - 6/1
14:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vulsteke Bent - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Andelhof Basil - 9.7 (2 ptn)
2/4 - 4/2 - 4/3 (5)
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Flament Louis - 11.3 (15 ptn)
Dirkx Maurice - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/2
14:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Audooren Miel - 13.4 (10 ptn)
Van Rengen Milan - 13.3 (15 ptn) 6/0 opgave
14:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Coppens Laura - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Messely Charlotte - 11.2 (20 ptn)
4/1 - 4/1
15:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Messely Simon - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Norman Winter - 13.1 (25 ptn)
6/2 - 6/0
15:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Paemeleire Cas - 5 ptn
Wallaert Mathis - 10 ptn 6/4 - 3/6 - 6/2
15:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Messely Charlotte - 13.4 (10 ptn)
Malfait Tessa - 13.5 (5 ptn) 6/0 - 6/2
16:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Facq Marthe - 25 ptn
De Clercq Febe - 20 ptn 6/4 - 6/0
17:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Andelhof Milo - 11.1 (25 ptn)
Audooren Miel - 11.2 (20 ptn) 1/4 - 4/3 (5) - 4/0
17:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Speurt Freya - 3 ptn
Winnaar
Leroux Sophie - 10 ptn
6/4 - 6/2