Dagplanning van

  • Datum 29/11/2019 - 08/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 206 / 220
  • Week 49
  • Adres Breevendreef 56 A
    2880 Bornem
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Cauwenberg Kaatje - 40 ptn
De Petter Pepijn - 90 ptn
6/3 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smolders Marleen - 5 ptn
Goemans Tim - 10 ptn
Winnaar
Driesen Saar - 3 ptn
Van Mol Bram - 5 ptn
6/3 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Reeth Johan - 10 ptn
Vranken Koen - 3 ptn
3/6 - 6/1 - 10/6
13:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Schutter Charlotte - 20 ptn
Suy Stephanie - 65 ptn
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demont Karen - 10 ptn
Bruggeman Peter - 15 ptn
Laurysens Ilse - 10 ptn
Anthonis Patrick - 20 ptn
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Happen Pieter - 70 ptn
Verbruggen Lars - 60 ptn
3/6 - 6/2 - 10/3
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heirwegh Olivier - 10 ptn
Van Laere Michiel - 5 ptn
Winnaar
De bruyn Frank - 5 ptn
Pelleman Eddy - 5 ptn
7/5 - 6/2
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Callaerts Annick - 10 ptn
Van den Bossche Inge - 5 ptn
6/3 - 6/0
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Anthonis Annelies - 75 ptn
De Strooper Bart - 10 ptn
Winnaar
Resseler Nienke - 25 ptn
Martens Matthias - 65 ptn
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schilders Carlo - 15 ptn
Van Camp Sam - 15 ptn
6/1 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Pauw Maggie - 5 ptn
Kin Claudia - 15 ptn
Cooremans Karin - 20 ptn
Gautot Alberte - 3 ptn
2/6 - 6/3 - 10/6
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buytaert Evy - 30 ptn
Lyssens Freddy - 25 ptn
6/2 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Winter Carl - 3 ptn
Verheyen Jeroen - 85 ptn
Winnaar
Anthonis Kristof - 70 ptn
Speelman Jelle - 20 ptn
7/5 - 4/6 - 10/4
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demol Marc - 30 ptn
Moons Dirk - 30 ptn
De Bondt Eli - 5 ptn
Hubens Samuel - 40 ptn
2/6 - 6/2 - 13/11
17:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Niels - 3 ptn
Schelfhout Johan - 25 ptn
6/2 - 6/3
18:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Suy Stephanie - 65 ptn
Baetens Yves - 70 ptn
4/6 - 6/3 - 10/6