Dagplanning van

  • Datum 23/01/2020 - 02/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 318
  • Week 5
  • Adres Vrouwvlietstraat 65
    2800 Mechelen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Mareen Axana - 105 ptn
D'Hoe Benjamin - 115 ptn
Boeykens Elyne - 110 ptn
Veys Xander - 95 ptn
7/6 (4) - 2/6 - 10/4
12:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scheveneels Saskia - 30 ptn
Van den Wijngaert Mathias - 20 ptn
6/2 - 6/3
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Soetemans Goedele - 5 ptn
Schrauwen Koen - 10 ptn
6/2 - 6/1
13:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Boeykens Elyne - 110 ptn
Mareen Axana - 105 ptn
De Leeuw Cindy - 95 ptn
Mestach An-Sophie - 110 ptn
7/6 (4) - 7/6 (4)
13:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Becquet Karolien - 80 ptn
Meuris Nick - 60 ptn
Winnaar
Schiets Laura - 55 ptn
Van Happen Pieter - 70 ptn
6/3 - 7/5
13:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Jottier Dimi - 100 ptn
Renaerts Rob - 105 ptn
6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Cuyper Marc - 30 ptn
Vankerckhoven Yves - 30 ptn
6/1 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Moerman Carl - 20 ptn
Moerman Pieter - 60 ptn
Segers Sven - 50 ptn
Wullaert Alexander - 40 ptn
6/3 - 7/6 (6)
15:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Pauwels Maxime - 115 ptn
Van Beirendonck Gilles - 110 ptn
Winnaar
Coene Bram - 110 ptn
De Weerdt Joris - 105 ptn
3/6 - 6/3 - 10/8
16:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Veltmans Inge - 30 ptn
Verbraeken Inge - 15 ptn
6/0 - 6/4
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rosiers Katrien - 25 ptn
Verrycken Thomas - 55 ptn
De Schutter Charlotte - 20 ptn
Huyghe Bart - 60 ptn
6/1 - 1/6 - 10/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Mareen Axana - 105 ptn
D'Hoe Benjamin - 115 ptn
Meys Annouck - 95 ptn
Coene Bram - 110 ptn
7/5 - 1/6 - 10/8
16:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buedts Pieter - 25 ptn
Cleirbaut Kristof - 3 ptn
6/2 - 3/6 - 10/6
18:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bolland Manou - 20 ptn
Poncin Sophie - 5 ptn
6/3 - 6/2
18:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scheveneels Sarah - 10 ptn
Vermeulen Naomi - 5 ptn
Winnaar
Goossens Jill - 10 ptn
Naegels Kim - 5 ptn
7/6 (4) - 6/1
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Win Kristien - 10 ptn
Vanuytrecht Dirk - 10 ptn
Winnaar
Ransbottyn Katja - 3 ptn
Van Peel Tom - 20 ptn
6/0 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Minten Gert - 10 ptn
Verstreken Filip - 3 ptn
6/0 - 6/3