Dagplanning van

  • Datum 19/01/2020 - 02/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 323
  • Week 5
  • Adres Bergstraat 41
    8790 Waregem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lisabeth Leentje - 5 ptn
Huys Jan - 5 ptn
Verhofstadt Elsy - 10 ptn
Vroman Kurt - 5 ptn
6/3 - 6/7 (3) - 11/9
12:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deloddere Christian - 65 ptn
Vandemoortele Tom - 25 ptn
Winnaar
Decock Gert - 65 ptn
Opbrouck Nick - 25 ptn
6/1 - 7/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meerschaut Ann-Sophie - 70 ptn
Meerschaut Alexander - 5 ptn
Winnaar
Catry Lieselore - 55 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
6/3 - 3/6 - 10/2
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Destadsbader Niels - 10 ptn
Lecluyse Mathieu - 45 ptn
Winnaar
Claeys Jan - 35 ptn
Lecoutere Olivier - 25 ptn
7/6 (5) - 6/7 (3) - 10/5
13:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Godt Karolien - 15 ptn
Vanderstock Barbara - 15 ptn
6/2 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bijn Carina - 10 ptn
Botte Katelijn - 5 ptn
Danneels Isabel - 10 ptn
D'hondt Lynn - 5 ptn
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leenknecht Lize - 95 ptn
Defour Kevin - 30 ptn
0/6 - 6/2 - 10/8
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Desmet Anja - 20 ptn
Vanoutryve Dieter - 5 ptn
Buijze Julie - 15 ptn
Eggermont Mathieu - 15 ptn
6/4 - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Leeuw Kris - 10 ptn
Warnez Dwight - 15 ptn
6/2 - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Chanterie Maarten - 55 ptn
Duquesne Goran - 105 ptn
6/4 - 6/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandenberghe Jolien - 30 ptn
Vandekerkhove Laurent - 30 ptn
Winnaar
De Pauw Evelien - 10 ptn
Impens Lieven - 50 ptn
6/1 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanderbeken Sigrid - 55 ptn
Vanderhaeghe Niki - 30 ptn
Winnaar
Snauwaert Sabine - 30 ptn
Vermeersch Paya - 55 ptn
7/5 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Blankers Jill - 40 ptn
Gallagher Cindy - 15 ptn
De Bakker Sharon - 15 ptn
Vandemaele Annelore - 40 ptn
6/4 - 7/6 (1)
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claeys Soetkin - 15 ptn
Lauwers René - 10 ptn
Desmet Anja - 20 ptn
Vanoutryve Dieter - 5 ptn
2/6 - 6/3 - 13/11
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sergeant Julie - 10 ptn
Nelis Tim - 5 ptn
Lisabeth Leentje - 5 ptn
Huys Jan - 5 ptn
6/3 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beels Sebastien - 65 ptn
Norga Pieter - 65 ptn
6/3 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Destadsbader Kevin - 10 ptn
Verhulst Davino - 3 ptn
Winnaar
Pype Nicky - 3 ptn
Sinnesael Bert - 3 ptn
7/5 - 6/4