Dagplanning van

  • Datum 26/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 201 / 250
  • Week 1
  • Adres Keperenbergstraat 37 C
    1701 Itterbeek
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Marteau Xavier - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Nabiyev Michael - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 2/4 - 4/0
10:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Ba Elfya - 11.1 (25 ptn)
Moerbeek Lio - 11.1 (25 ptn) 4/3 (3) - 4/0
11:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Haegeman Xander - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Van Buggenhout Wies - 13.6 (3 ptn)
7/5 - 7/6 (8)
11:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Meynaerts Lise - 11.3 (15 ptn)
Eembeeck Laetitia - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/2
11:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Braekeleer Emma - 10 ptn
Winnaar
Jansegers Fenne - 5 ptn
3/6 - 6/3 - 7/6 (1)
13:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Dierick Lisa - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Van San Sonia - 13.2 (20 ptn)
6/2 - 7/6 (0)
13:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
van Dorp Sophia - 13.6 (3 ptn)
Wynant Yinthe - 13.7 (2 ptn) 6/0 - 6/1
14:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Dyckmans Ruben - 13.3 (15 ptn)
Lebrun Tanguy - 13.4 (10 ptn) 6/3 - 6/3
14:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Jansegers Fenne - 5 ptn
Winnaar
Rombouts Fien - 25 ptn
6/4 - 6/1
15:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Putteman Mats - 11.3 (15 ptn)
Baele Mattis - 11.3 (15 ptn) 3/4 (1) - 4/1 - 4/2
15:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Impe Arno - 10 ptn 5/7 - 6/2 - 6/3
16:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Torfs Luca - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Kilian Jack - 13.1 (25 ptn)
6/2 - 7/5
16:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Goubert Mateo - 60 ptn
Debelder Nathan - 60 ptn 6/2 - 6/0
16:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vanoppen Mathijs - 20 ptn
Winnaar
Delleuse Ian - 20 ptn
6/2 - 6/1
16:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Talloen Nina - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Meyers Manon - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 6/2
16:00 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Den Broeck Tessa - 65 ptn
Winnaar
Van San Sonia - 40 ptn
6/4 - 6/0