Dagplanning van

  • Datum 22/02/2020 - 01/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 227
  • Week 9
  • Adres Tulpinstraat 12 A
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Lanen Emiliën - 9.6 (3 ptn)
Bynens Maxim - 9.7 (2 ptn) 4/2 - 2/4 - 3/0 diskwalificatie
09:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Creemers Bas - 9.8 (1 ptn)
Stappaerts Lauren - 9.6 (3 ptn) 4/1 - 4/3 (5)
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
El Hif Rani - 11.6 (3 ptn)
Hendrix Maxime - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bynens Nicolas - 11.7 (2 ptn)
Mazzei Chiaro - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 2/4 - 4/2
09:00 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Meermans Yana - 100 ptn nr. 138
Van Hout Nel - 65 ptn 6/2 - 6/0
10:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Nitescu Cara - 9.3 (15 ptn)
Geerts Oskar - 9.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
10:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Follon Wies - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
De Valck Thibault - 9.3 (15 ptn)
4/2 - 3/4 (4) - 4/1
10:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Vrancken Sander - 13.6 (3 ptn)
Smolders Vic - 13.8 (1 ptn) 6/0 - 6/0
10:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Cuenen Collin - 10 ptn
Poulain Jannik - 10 ptn 7/5 - 3/6 - 6/1
10:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Avtar Nimer - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Afacan Azra - 11.6 (3 ptn)
3/4 (7) - 4/0 - 4/0
10:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Paletta Sophia - 11.7 (2 ptn)
Winnaar
Maes Rozelien - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 4/2
12:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Lanen Emiliën - 9.6 (3 ptn)
Creemers Bas - 9.8 (1 ptn) 4/1 - 4/3 (6)
12:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Bogaerts Mattiz - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Timmers Ruben - 11.6 (3 ptn)
4/1 - 3/4 (6) - 4/0
12:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
El Hif Rani - 11.6 (3 ptn)
Bynens Nicolas - 11.7 (2 ptn) 4/0 - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Segers Kobe - 30 ptn
Winnaar
Van Bael Roeland - 25 ptn
6/3 - 6/2
13:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Nitescu Cara - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
De Valck Thibault - 9.3 (15 ptn)
4/2 - 4/3 (3)
13:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Blaauwwijk Daniël - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Nooten Tom - 13.1 (25 ptn)
6/2 - 6/2
13:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bukenbergs Finn - 50 ptn
Looijmans Frans - 50 ptn 6/4 - 6/4
13:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Afacan Azra - 11.6 (3 ptn)
Maes Rozelien - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/2
13:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Rijken Inge - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Gielen Emma - 13.7 (2 ptn)
4/6 - 6/4 - 6/1
15:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Klecha Maksymilian - 11.1 (25 ptn)
Vandervelpen Witse - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 4/2
15:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vos Nina - 11.4 (10 ptn)
Winnaar
Van Snick Artemise - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/0
15:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Weynen Celine - 13.3 (15 ptn)
Dielens Lucya - 13.1 (25 ptn) 6/3 - 6/0
15:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Dodé Lavinia - 30 ptn
Mentens Ella - 30 ptn 6/4 - 7/6 (4)
16:30 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Nitescu Cara - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Peeters Mats - 9.2 (20 ptn)
2/4 - 4/1 - 4/2
16:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vandegaer Matice - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Hermans Christiaan - 13.3 (15 ptn)
7/6 (7) - 6/4
16:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Ramaekers Lio - 11.1 (25 ptn)
Laethem Laura - 11.1 (25 ptn) 2/4 - 4/3 (7) - 4/0
16:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Janssen Farah - 11.3 (15 ptn)
Van Snick Artemise - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/3 (4)
16:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Brutsaert Lena - 13.4 (10 ptn)
Vanderhaegen Beau - 13.3 (15 ptn) 7/6 (5) - 6/1
16:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Janssen Elysa - 10 ptn
Smolders Lena - 3 ptn 6/4 - 6/4