Dagplanning van

  • Datum 07/02/2020 - 16/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 200 / 200
  • Week 7
  • Adres Tiendeschuurveld 106
    1932 Sint-Stevens-Woluwe
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boschmans Annemie - 3 ptn
Van Der Auwera Ann - 5 ptn
Winnaar
Carels Marleen - 5 ptn
De Hertog Sofie - 10 ptn
6/3 - 6/2
10:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haesmans Valerie - 65 ptn
Machtelinckx Willem-Jan - 40 ptn
Winnaar
Debuyzer Maïté - 75 ptn
Ronsmans Jeremy - 60 ptn
6/3 - 7/5
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Doren Sigrid - 5 ptn
Van Eycken Herman - 10 ptn
6/1 - 7/5
11:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debuyzer Maïté - 75 ptn
Ronsmans Jeremy - 60 ptn
5/7 - 6/4 - 19/17
11:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hoof Dorien - 15 ptn
Marin Bart - 10 ptn
6/3 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Desmarets Olivier - 65 ptn
De Wals Frank - 70 ptn
Despontin Dante - 100 ptn
Despontin Frédéric - 40 ptn
6/2 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceuppens An - 15 ptn
Hiers Jana - 10 ptn
6/4 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hoffem Marine - 55 ptn
Rodot Kevin - 30 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
Rayen Rafael - 20 ptn
6/4 - 4/6 - 11/9
13:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boydens Marit - 15 ptn
Boels Kevin - 45 ptn
Winnaar
Bohne Luna - 25 ptn
Van Acker Jochen - 30 ptn
6/2 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Deyn Florent - 3 ptn
Rosseel Erik - 3 ptn
7/5 - 1/6 - 10/8
15:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Greef Ella - 20 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
6/2 - 4/6 - 10/2
15:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Devue Annelies - 30 ptn
Mahy Petra - 15 ptn
Winnaar
Richard Jessica - 35 ptn
Richard Margaux - 20 ptn
6/2 - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Desmarets Olivier - 65 ptn
De Wals Frank - 70 ptn
Winnaar
Katzarov Boris - 90 ptn
Willockx Olivier - 45 ptn
6/3 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Cuyper Arno - 55 ptn
Gielis Erik - 35 ptn
Winnaar
Dekleermaeker Rob - 20 ptn
Piette Cédric - 65 ptn
6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Carlier Luc - 20 ptn
Moeys Eli - 10 ptn
De Ro Maurice - 10 ptn
Vrancken Philippe - 20 ptn
6/1 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dullaert Tim - 15 ptn
Van Eycken Jurgen - 45 ptn
De Vocht Tibault - 45 ptn
Rombouts Brent - 10 ptn
6/1 - 6/3