Dagplanning van

  • Datum 11/01/2020 - 19/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 187 / 187
  • Week 3
  • Adres Sportweg 1
    2940 Stabroek
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meeus Wendy - 35 ptn
Peeters Peter - 25 ptn
6/3 - 2/6 - 10/3
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Cock Maria - 15 ptn
Janssens Cynthia - 15 ptn
Winnaar
Tack Pascale - 10 ptn
Van Wellen Carina - 15 ptn
7/6 (8) - 4/6 - 10/8
11:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Boudin Eveline - 80 ptn
Gabriels Katrien - 60 ptn
Winnaar
Denisse Lana - 70 ptn
D'Haemer Ilse - 60 ptn
7/6 (5) - 7/6 (5)
11:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leemans Gianni - 20 ptn
Leemans Yarrit - 40 ptn
Cosyns Peter - 5 ptn
Van Oostenryck Filip - 55 ptn
6/3 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bosman Arno - 10 ptn
De Wilde Kenny - 10 ptn
Winnaar
Bernaerts Tim - 15 ptn
Verresen Ken - 3 ptn
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Sliggers Sofie - 3 ptn
Luijckx Kristof - 3 ptn
6/1 - 6/2
14:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cosemans Maaike - 5 ptn
Jacobs Martine - 10 ptn
Winnaar
De Vos Edith - 10 ptn
Hofkens Emmy - 5 ptn
6/3 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Snelders Rudi - 40 ptn
Verschueren Nico - 45 ptn
Winnaar
Scheeren Noel - 15 ptn
Verelst Arne - 65 ptn
6/4 - 6/4
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meeus Wendy - 35 ptn
Van Bouwelen Annick - 25 ptn
Heijnen Marie-Louise - 25 ptn
Van Looveren Annik - 35 ptn
6/4 - 4/6 - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gabriels Bram - 30 ptn
Philips Seppe - 60 ptn
Leemans Yarrit - 40 ptn
Vermeulen Jordi - 50 ptn
6/3 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Andries Walter - 3 ptn
Mees Ruddy - 5 ptn
Winnaar
Pintens Frank - 5 ptn
Van Hecken Kris - 10 ptn
6/4 - 3/6 - 11/9
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Den Heuvel Lotte - 25 ptn
Van Den Heuvel Johan - 35 ptn
Winnaar
Dierckx Peggy - 40 ptn
Hendrickx Jelle - 15 ptn
6/2 - 6/2
17:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Wellen Carina - 15 ptn
Laurent Ronny - 15 ptn
6/4 - 6/2
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Beckker Roel - 90 ptn
Mooens Frank - 50 ptn
Simons Sven - 70 ptn
Wouters Seppe - 55 ptn
6/3 - 6/3
18:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Oevelen Elle - 65 ptn
de Malaise Dimitri - 25 ptn
Winnaar
Gabriels Katrien - 60 ptn
Thaels Johan - 30 ptn
6/3 - 6/1