Dagplanning van

  • Datum 23/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 225
  • Week 1
  • Adres Bruggestraat 24
    3730 Hoeselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 10 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van den Berg Marc - 5 ptn
Vandervelpen Kris - 5 ptn
6/0 - 6/0
09:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vervoort Matéo - 10 ptn
Winnaar
Jacobs Rune - 10 ptn
6/2 - 6/2
10:30 DUBBEL HEREN 9 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dekker Erik - 15 ptn
Gabriels Rob - 15 ptn
Huybrechts Stijn - 15 ptn
Vankerkom Roel - 15 ptn
6/2 - 0/6 - 10/8
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Verjans Gijs - 30 ptn
Hendrikx Kobe - 25 ptn 7/6 (1) - 6/2
12:00 DUBBEL DAMES 9 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Stevens Magali - 5 ptn
Verjans Lisa - 5 ptn
Langenaeken Sita - 3 ptn
Snellinx Laura - 3 ptn
6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL GEMENGD 9 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Meuwis Jill - 20 ptn
Thiry Simon - 10 ptn
Schraepen Chloë - 10 ptn
Martens Willy - 5 ptn
6/1 - 4/6 - 10/1
12:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Peeters Zita - 13.3 (15 ptn)
Roox Lore - 13.4 (10 ptn) 6/4 - 7/5
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Jackers Buana - 75 ptn
Rykx Daan - 45 ptn
Vanschoenwinkel Janka - 75 ptn
Verjans Gijs - 30 ptn
6/4 - 7/5
13:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Verjans Daan - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
Bailly Paul-Louis - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 6/3
13:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Roox Tess - 30 ptn
Winnaar
Panis Marieke - 15 ptn
7/5 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peters Katrien - 20 ptn
Punie Miet - 10 ptn
Renard Maureen - 15 ptn
Timmermans Cindy - 10 ptn
7/6 (6) - 6/3
15:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Moors Michaël - 13.6 (3 ptn)
Moors Alexander - 13.8 (1 ptn) 6/4 - 6/7 (3) - 6/0
15:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Purnal Valerie - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Vandensavel Maite - 13.6 (3 ptn)
6/1 - 6/0
16:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Mercken Sanne - 75 ptn
Theunissen Sanne - 40 ptn
Daems Jade - 40 ptn
Helsen Femke - 45 ptn
6/4 - 4/6 - 13/11
16:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 80 punten)
Finale
Hoofdtabel
Kollee Stella - 15 ptn
Van Bijlen Kirsten - 40 ptn
Winnaar
Hoho Saskia - 30 ptn
Jacob-Tacken Karin - 45 ptn
6/3 - 6/3
16:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Jeunen Michiel - 70 ptn
Rykx Daan - 45 ptn
Winnaar
Gielis Giel - 85 ptn
Verjans Gijs - 30 ptn
6/1 - 2/6 - 10/6
18:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Blokken Tatyana - 25 ptn
Gielissen Hanne - 25 ptn
Meers Inge - 25 ptn
Schils Annemie - 25 ptn
6/4 - 2/2 opgave
18:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Parthoens Julie - 25 ptn
Parthoens Rudi - 25 ptn
Winnaar
Meuwis Jill - 20 ptn
Meuwis Sven - 25 ptn
6/2 - 6/1
18:00 DUBBEL GEMENGD 10 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cuypers Evi - 5 ptn
Heeren Sammy - 5 ptn
Verding Angela - 3 ptn
Davi Matteo - 3 ptn
7/6 - 6/2
19:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 80 punten)
Finale
Hoofdtabel
Gielissen Hanne - 25 ptn
Machiels Kevin - 50 ptn
Winnaar
Geeraerts Kelly - 30 ptn
Helsen Johan - 35 ptn
6/4 - 6/4
19:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 80 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Put Stefan - 25 ptn
Van Audenhove Michel - 55 ptn
Goddet Stefaan - 45 ptn
Vankrunkelsven Rudy - 25 ptn
6/4 - 4/6 - 10/5