Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 184
  • Week 1
  • Adres Langebrugstraat 3
    8800 Roeselare
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pauwaert Michael - 10 ptn
Vannieuwenhuyse Klaas - 5 ptn
Winnaar
Storie Denis - 5 ptn
Storie Igor - 10 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Berten Hugo - 15 ptn
Soete Stefaan - 40 ptn
Winnaar
Ix Peter - 10 ptn
Van Belleghem Steven - 45 ptn
7/5 - 3/6 - 11/9
12:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lingier Yael - 20 ptn
Lingier Sacha - 60 ptn
6/2 - 6/4
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Frederickx Glencora - 3 ptn
Van Den Hende Bart - 10 ptn
Winnaar
Cauwelier Floor - 5 ptn
Cauwelier Tom - 10 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
14:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vienne Veroniek - 30 ptn
Wybo Nathalie - 30 ptn
Minne Bianca - 20 ptn
Vanneste Julie - 40 ptn
6/2 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bode Tine - 3 ptn
Lesage Evie - 15 ptn
Deleu Hilde - 3 ptn
Mertens Veerle - 20 ptn
6/2 - 5/7 - 13/11
14:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Pattijn Sara - 3 ptn
Nonkel Piet - 3 ptn
Vanwijnsberghe Carine - 3 ptn
Onraedt Johan - 5 ptn
6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bostyn Charlotte - 5 ptn
Saubain Sofie - 10 ptn
Declerck Daisy - 3 ptn
Dewulf Elise - 10 ptn
6/4 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geldhof Gerry - 15 ptn
Verduyn Bart - 10 ptn
6/1 - 5/7 - 10/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewulf Elise - 10 ptn
Decadt Jelle - 10 ptn
Winnaar
Noseda Michelle - 5 ptn
Declercq Thomas - 25 ptn
4/6 - 6/1 - 10/5
17:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Feys Ruben - 5 ptn
Nonkel Piet - 3 ptn
Dewulf Hans - 3 ptn
Paepe Jelle - 5 ptn
6/2 - 6/1
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buyse Clive - 40 ptn
Sintobin Laurent - 35 ptn
6/3 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jacobs Alicja - 25 ptn
Jacobs Amadeusz - 30 ptn
Dewulf Heidi - 15 ptn
Romel Brecht - 20 ptn
6/0 - 6/1
19:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewulf Elisa - 45 ptn
Gunst Julie - 25 ptn
Winnaar
Jacobs Alicja - 25 ptn
Moulart Feebe - 60 ptn
7/6 (4) - 6/4