Dagplanning van

  • Datum 09/12/2019 - 22/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 265 / 265
  • Week 51
  • Adres Tennislaan 16
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Beelen Martine - 10 ptn
Simoens Julie - 20 ptn
Winnaar
Maris Elly - 15 ptn
Reyskens Marjel - 20 ptn
6/1 - 6/0
10:30 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bozo Lauren - 3 ptn
Oudebrouckx Marie - 3 ptn
Winnaar
Philtjens Ulrikke - 3 ptn
Vos Elke - 3 ptn
4/6 - 6/2 - 10/0
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cinotti Lorena - 3 ptn
Daniels Ilse - 55 ptn
Winnaar
Oversteyns Esther - 15 ptn
Smits Jill - 40 ptn
7/6 (3) - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vanherle Evelien - 55 ptn
Slegers Dirk - 40 ptn
Gielissen Hanne - 25 ptn
Jeunen Michiel - 70 ptn
3/6 - 6/1 - 13/11
11:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Vocht Laurens - 45 ptn
Savelkoul Cedric - 55 ptn
6/3 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 9 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bijnens Evelyn - 25 ptn
Lemmens Seppe - 15 ptn
Sneijers Yasmine - 20 ptn
Persoons Kevin - 10 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 10 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Thijs Nadege - 5 ptn
Thijs Frank - 15 ptn
Schrijvers Patty - 10 ptn
Magoga Danilo - 10 ptn
6/0 - 3/6 - 12/10
12:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mertens Carine - 10 ptn
Winnaar
Samuels Rachel - 10 ptn
6/3 - 6/0
13:00 DUBBEL HEREN 10 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cools Geert - 5 ptn
Jacobs Steven - 3 ptn
Winnaar
Berx Danny - 3 ptn
Daerden Eric - 5 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 9 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bereza Thomas - 15 ptn
Bozo Imar - 5 ptn
Franssens Frank - 15 ptn
Jansen Raf - 5 ptn
6/3 - 4/6 - 10/7
14:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vereecke Wendy - 15 ptn
Winnaar
Swinnen Lien - 30 ptn
7/5 - 6/7 (6) - 7/6 (6)
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stevens Robin - 25 ptn 6/1 - 4/6 - 6/2
15:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Coolen Magalie - 3 ptn
Remels Karolien - 15 ptn
Korver Judith - 10 ptn
Thijs Nadege - 5 ptn
6/1 - 4/6 - 10/6
15:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vandevorst Pieter - 40 ptn
Wozniak Renaat - 20 ptn
Cops Gerard - 40 ptn
Desmarets Laurent - 25 ptn
2/6 - 6/4 opgave
15:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Jacobs Thomas - 30 ptn
Velaerts Matthias - 10 ptn
Winnaar
Crv David - 15 ptn
Meuwis Sven - 25 ptn
2/6 - 6/0 - 10/7
15:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanmol Frederic - 10 ptn 6/2 - 6/1