Dagplanning van

  • Datum 05/02/2020 - 16/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 197
  • Week 7
  • Adres Bekaertstraat 11 BUS A
    8550 Zwevegem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leenknecht Lize - 95 ptn
Defour Kevin - 30 ptn
Nollet Charlotte - 30 ptn
Van Rijckeghem Gauthier - 75 ptn
6/3 - 6/2
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corneillie Leen - 15 ptn
Vallaeys Nele - 15 ptn
Dusselier Marie-France - 15 ptn
Peelaers Natascha - 15 ptn
6/4 - 7/5
10:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Defevere Mattias - 35 ptn
Toebaert Kenneth - 10 ptn
Winnaar
Depraetere Jaan - 30 ptn
Opbrouck Nick - 25 ptn
6/1 - 7/6 (5)
10:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Adams Charlotte - 15 ptn
Desmet Maarten - 70 ptn
Winnaar
Monsere Isabel - 45 ptn
Duprix Koen - 45 ptn
6/3 - 6/1
12:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dheedene Trees - 5 ptn
Heyerick Nadine - 10 ptn
Winnaar
Ameele Evi - 5 ptn
Ghys Veronique - 5 ptn
6/4 - 7/5
13:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ameele Evi - 5 ptn
Ghys Veronique - 5 ptn
6/2 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pype Nicky - 3 ptn
Sinnesael Bert - 3 ptn
Vandamme Frank - 5 ptn
Vanoutryve Dieter - 5 ptn
6/0 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Dapper Vanessa - 30 ptn
Vandenberghe Jolien - 30 ptn
Winnaar
Monsere Isabel - 45 ptn
Thomas Evelien - 15 ptn
6/4 - 5/7 - 10/6
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demeyere Veerle - 15 ptn
Vanwynsberghe Nicolas - 10 ptn
Winnaar
Depla Janneke - 15 ptn
Deloof Björn - 5 ptn
2/6 - 7/6 (4) - 10/6
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceuppens Michael - 55 ptn
Labeeuw Maarten - 15 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Destadsbader Kevin - 10 ptn
Moerman Maarten - 20 ptn
Winnaar
Otte Clem - 15 ptn
Pype Nicky - 3 ptn
3/6 - 6/1 - 10/8
16:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Brie Inge - 45 ptn
Holvoet Julie - 30 ptn
Winnaar
Brison Caroline - 20 ptn
Callens Evelyne - 60 ptn
6/3 - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Waele Ira - 5 ptn
Vandamme Frank - 5 ptn
6/3 - 2/6 - 10/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vonderlynck Veronique - 55 ptn
Lambrecht Wout - 5 ptn
6/3 - 3/6 - 10/4
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denorme Jari - 60 ptn
Verhaeghe Dries - 80 ptn
7/6 (5) - 6/1