Dagplanning van

  • Datum 26/10/2019 - 03/11/2019
  • Aantal inschrijvingen 315
  • Week 44
  • Adres Grote Puttingbaan 4
    2560 Nijlen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ravijts Katleen - 3 ptn
Schellens Linda - 10 ptn
6/1 - 7/6 (5)
13:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bossaerts Lisse - 30 ptn
Huysmans Kristine - 20 ptn
Winnaar
Alpaerts Bo - 25 ptn
Ceulemans Karen - 25 ptn
3/6 - 6/1 - 10/7
13:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Herremans Anne - 15 ptn
Smolders Lieve - 15 ptn
6/2 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Breugelmans Jasmien - 3 ptn
Breugelmans Hans - 5 ptn
7/5 - 6/3
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lagrilliere Felice - 20 ptn
Raedts Julie - 70 ptn
Winnaar
De Bie Morgan - 60 ptn
Matthe Charis - 20 ptn
6/0 - 4/6 - 10/7
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Faes Karine - 25 ptn
De Schrijver Bert - 35 ptn
Alpaerts Bo - 25 ptn
Verelst Stijn - 15 ptn
7/6 (4) - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daems Samuel - 35 ptn
De Mey Tom - 15 ptn
Van Tendeloo Paul - 20 ptn
Vermeulen Steven - 35 ptn
6/0 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bilsen Nico - 10 ptn
Domen Peter - 5 ptn
2/6 - 6/1 - 10/4
16:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Hoof Evi - 3 ptn
Willems Goele - 3 ptn
Boeckxstaens Ans - 3 ptn
Nelissen Karine - 3 ptn
6/2 - 6/1
16:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Raedts Julie - 70 ptn
Kempen Yannick - 70 ptn
De Bie Morgan - 60 ptn
Van Bael Koen - 75 ptn
6/0 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceulemans Karen - 25 ptn
Verlinden Jens - 60 ptn
Winnaar
Moens Evi - 3 ptn
Bakkovens Alain - 85 ptn
6/4 - 2/6 - 10/6
16:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verrept Claudia - 10 ptn
Van Looveren Kurt - 15 ptn
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daems Samuel - 35 ptn
Meylemans Jetze - 45 ptn
Winnaar
Jacobs Yves - 15 ptn
Van Bael Nick - 50 ptn
6/4 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Reeth Sara - 10 ptn
Vancoppenolle Koen - 5 ptn
Winnaar
Janssen Leentje - 10 ptn
Wermos Roel - 5 ptn
6/3 - 6/1
18:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Baert Gilles - 90 ptn
Nujar Maxim - 40 ptn
Fierens Raf - 15 ptn
Kajou Brian - 105 ptn
6/4 - 6/3
18:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Jimmy - 10 ptn
Verelst Stijn - 15 ptn
Winnaar
Ennekens Kevin - 15 ptn
Matthysen Myron - 10 ptn
6/1 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hannes Geert - 3 ptn
Rens Stefan - 5 ptn
7/5 - 6/4