Dagplanning van

  • Datum 26/10/2019 - 03/11/2019
  • Aantal inschrijvingen 110
  • Week 44
  • Adres Rutterweg 71
    3700 Tongeren
  • Gewest Limburg
  • Indoor/outdoor Indoor
  • Wedstrijdleider Nijs Roger
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Capiot Kristien - 5 ptn
Thonon Anja - 10 ptn
Croes Marleen - 10 ptn
Neirynck Yola - 5 ptn
6/2 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gutschoven Sophie - 35 ptn
Tans Jeroen - 55 ptn
Winnaar
Plessers Kiara - 75 ptn
Plessers Dennis - 15 ptn
6/3 - 0/6 - 10/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Kristel - 5 ptn
Vanlessen Maarten - 10 ptn
Winnaar
Vos Elke - 3 ptn
Nelissen Christophe - 10 ptn
6/1 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goffin Hilde - 15 ptn
Noelmans Renilde - 10 ptn
Winnaar
Brouns Birgit - 15 ptn
Surinx Odette - 15 ptn
6/0 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Senne - 30 ptn
Duchateau Koen - 60 ptn
Winnaar
Ragusa Alfredo - 40 ptn
Tans Jeroen - 55 ptn
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nijssen Karla - 20 ptn
Stulens Marcel - 30 ptn
Winnaar
Meers Inge - 25 ptn
Daniels Bruno - 25 ptn
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gregoire Thierry - 65 ptn
Jeunen Michiel - 70 ptn
Caproens Dylan - 60 ptn
Duchateau Koen - 60 ptn
7/6 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meekers Tim - 5 ptn
Nossin Kim - 10 ptn
6/3 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nolmans Lars - 10 ptn
Ragusa Alfredo - 40 ptn
Buntinx Stefan - 25 ptn
Jammaers Luc - 5 ptn
6/1 - 6/1
17:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cops Gwendoline - 40 ptn
Motmans Lisa - 20 ptn
Winnaar
Billen Lore - 15 ptn
Smeets Kirsten - 45 ptn
6/1 - 6/2
17:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Haelen Margo - 90 ptn
Creemers Michael - 45 ptn
Winnaar
Swinnen Bieke - 75 ptn
Tans Jeroen - 55 ptn
6/1 - 4/6 - 10/4
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boyen An - 5 ptn
Pauwels Kevin - 15 ptn
Winnaar
Vanhaeren Heidi - 15 ptn
Baptist Dirk - 15 ptn
6/2 - 3/6 - 10/8
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jollings Tom - 5 ptn
Mivis Pieter - 50 ptn
Winnaar
Brebels Aiko - 25 ptn
Vanneste Pieterjan - 20 ptn
6/0 - 6/2