Dagplanning van

  • Datum 31/01/2020 - 09/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 331
  • Week 6
  • Adres Grote Baan 44 A
    2235 Hulshout
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Roosbroeck Hanne - 70 ptn
Heylen Dries - 3 ptn
Winnaar
Alpaerts Bo - 25 ptn
Van Bael Nick - 50 ptn
7/5 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambreghts Joyce - 5 ptn
Van Der Veken Johan - 10 ptn
6/0 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boeckxstaens Ans - 3 ptn
Van Looy Ann - 10 ptn
Janssens Kristien - 10 ptn
Van Der Aerschot Stacy - 5 ptn
7/5 - 7/6 (0)
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heylen Lisa - 30 ptn
Goelen Vincent - 30 ptn
Van Loock Ilse - 25 ptn
Bulckens Wim - 35 ptn
7/6 (4) - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Delsard Dries - 40 ptn
Wullaert Alexander - 40 ptn
Winnaar
Dillen Mats - 40 ptn
Van Beeck Lennart - 50 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Preter Jan - 3 ptn
Lemmens Joeri - 15 ptn
Bosmans Rudolf - 5 ptn
Uytterhoeven Diederik - 20 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gorts Daisy - 10 ptn
Simons Fons - 15 ptn
Bosschaerts Isabelle - 5 ptn
Stessens Mick - 25 ptn
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boeckxstaens Ans - 3 ptn
Sluyts Jonas - 10 ptn
Van Humskerken Katrin - 3 ptn
Quintin Christophe - 3 ptn
6/4 - 3/6 - 10/3
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Bael Nick - 50 ptn
Verhaert Pieter - 5 ptn
Smets Jan - 15 ptn
Storms Patrick - 45 ptn
6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Domen Stephan - 10 ptn
Verellen Roel - 3 ptn
Buermans Tom - 5 ptn
Van Vlasselaer Ronald - 10 ptn
6/3 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heylen Lisa - 30 ptn
Van Reeth Kelly - 30 ptn
Coppens Nadja - 40 ptn
Vercammen Sofie - 20 ptn
6/4 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Joris Ann - 25 ptn
Van Der Kuylen Caroline - 5 ptn
0/6 - 7/6 (4) - 10/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Willems Lien - 70 ptn
Spruyt Stefan - 20 ptn
Winnaar
Alpaerts Bo - 25 ptn
Van Bael Nick - 50 ptn
6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Beckker Roel - 90 ptn
Verkerk Sander - 50 ptn
Busschops Lukas - 80 ptn
Peeters Bjorn - 60 ptn
7/6 (4) - 6/4