Dagplanning van

  • Datum 30/11/2019 - 15/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 240
  • Week 50
  • Adres Noordstraat 50
    8930 Menen
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lesage Evie - 15 ptn
Vanooteghem Isabel - 10 ptn
6/4 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baekelandt Bert - 45 ptn
Cocquyt Patrick - 15 ptn
Winnaar
Mahieu Thierry - 35 ptn
Merveillie Andy - 15 ptn
6/4 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Knockaert Koen - 15 ptn
Vermander Jürgen - 15 ptn
Braekeveld Philippe - 15 ptn
Schoutteten Sven - 15 ptn
6/4 - 6/1
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kesteloot Tamara - 20 ptn
Vanhalst Olivia - 40 ptn
Lesage Evie - 15 ptn
Vanooteghem Isabel - 10 ptn
4/6 - 6/4 - 15/13
12:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Saver Annelies - 25 ptn
Gezelle Nicolas - 35 ptn
Winnaar
Catry Lieselore - 55 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
4/6 - 7/5 - 10/5
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jacobs Alicja - 25 ptn
Jacobs Amadeusz - 30 ptn
Winnaar
Dupont Nathalie - 20 ptn
Declerck Kurt - 20 ptn
6/4 - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dierynck Thomas - 3 ptn
Vantomme Frederic - 20 ptn
Winnaar
Knockaert Koen - 15 ptn
Vermander Jürgen - 15 ptn
4/6 - 7/6 (2) - 10/5
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mahieu Thierry - 35 ptn
Merveillie Andy - 15 ptn
Winnaar
Adins Benedict - 35 ptn
Lampo Dries - 20 ptn
6/2 - 6/1
14:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Pype Nicky - 3 ptn
Sinnesael Bert - 3 ptn
Clarysse Eddy - 3 ptn
Vancompernolle Koen - 3 ptn
4/6 - 6/1 - 10/3
14:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kesteloot Tamara - 20 ptn
Vanhalst Olivia - 40 ptn
Winnaar
Vienne Veroniek - 30 ptn
Wybo Nathalie - 30 ptn
7/6 (5) - 6/3
15:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vandromme Betty - 15 ptn
Eeckhout Paul - 15 ptn
Dewulf Heidi - 15 ptn
Lefever Bryan - 15 ptn
4/6 - 7/6 (4) - 10/5
15:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewulf Elise - 10 ptn
Dewulf Johan - 3 ptn
6/4 - 5/7 - 11/9
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denorme Jari - 60 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
Winnaar
Hoornaert Piet - 40 ptn
Nowé Giovanni - 50 ptn
6/2 - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Loose Amber - 85 ptn
Samyn Nicholas - 45 ptn
Winnaar
Geldhof Deborah - 55 ptn
Moerkerke Peter - 80 ptn
6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Haute Karel - 65 ptn
Van Rijckeghem Gauthier - 75 ptn
6/4 - 3/6 - 10/7
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hoornaert Piet - 40 ptn
Nowé Giovanni - 50 ptn
Winnaar
De Bruyne Wouter - 50 ptn
Verlinden Bram - 35 ptn
6/4 - 3/6 - 10/6
17:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Snauwaert Sabine - 30 ptn
Vermeersch Paya - 55 ptn
Catry Lieselore - 55 ptn
Peirs Barbara - 15 ptn
6/3 - 6/2
18:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Crombez Jakob - 5 ptn
Deryckere Christ - 5 ptn
Winnaar
Deloof Björn - 5 ptn
Vanhoyland Dave - 5 ptn
6/0 - 6/3