Dagplanning van

  • Datum 23/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 832
  • Week 1
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cortier Christine - 5 ptn
Willemarck Christine - 10 ptn
Winnaar
Mertens Heidi - 3 ptn
Rubben Elise - 3 ptn
6/2 - 6/0
10:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Mullem Wiebe - 35 ptn
Wauters Tim - 55 ptn
2/3 opgave
10:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lefevre Louise - 85 ptn 6/1 - 6/3
10:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Platteeuw Gorik - 25 ptn
Soenen Olivier - 45 ptn 7/5 - 6/4
10:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Buedts Bernd - 10 ptn
Dorchain Sebastiaan - 10 ptn 6/4 - 6/3
10:30 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hebb Freddy - 30 ptn 4/6 - 6/4 - 6/4
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Callebaut Max - 30 ptn 7/5 - 7/5
11:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coene Lisa - 5 ptn
Persyn Caroline - 70 ptn
Aelter Fien - 60 ptn
Aelter Lore - 25 ptn
7/5 - 6/4
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cappelle Stephanie - 30 ptn
Vanden Bussche Frieke - 30 ptn
Winnaar
Putman Yakina - 10 ptn
Sinnaeve Fran - 45 ptn
6/4 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pattyn Sara - 55 ptn
Pattyn Valentijn - 80 ptn
6/4 - 5/7 - 10/7
12:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Sierens Isolde - 20 ptn
Sierens Marc - 15 ptn
Winnaar
De Mey Suzanne - 30 ptn
Sirjacobs Stefaan - 10 ptn
7/6 - 4/6 - 10/7
12:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lantsoght Maxime - 75 ptn
Lantsoght Michael - 65 ptn
6/1 - 6/3
12:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heindryckx Joeri - 10 ptn
Vulsteke Jeroen - 20 ptn
7/5 - 6/3
12:30 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boucsain Brigitte - 30 ptn
Winnaar
Rogiers Annelies - 20 ptn
3/6 - 6/2 - 6/0
12:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Plancke Marie - 10 ptn
Winnaar
Pieters Alexie - 10 ptn
6/3 - 6/0
12:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Provoost Sofie - 10 ptn
Van Haute Lieve - 3 ptn 6/4 - 6/7 - 6/1
12:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vereecke Mathice - 20 ptn 3/6 - 6/0 - 7/5
12:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssens Bavo - 10 ptn
Serreyn Koen - 10 ptn 6/2 - 6/1
12:30 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pinsart Willem - 60 ptn
Deklerck Lode - 60 ptn 6/1 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Almey Louise - 10 ptn
Lierman Mattijs - 20 ptn
Christiaen Fanny - 5 ptn
Vanhulle Andy - 20 ptn
2/6 - 6/2 - 10/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verlinden Chloë - 5 ptn
Vantorre Lino - 3 ptn
6/0 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boussy Philip - 5 ptn
Geerolf Filip - 5 ptn
Winnaar
Becue Marc - 5 ptn
Casteleyn Henk - 5 ptn
7/5 - 3/6 - 11/9
14:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jovanovic Helena - 60 ptn
Holsbeke Laure - 60 ptn 3/6 - 6/1 - 7/5
14:30 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Heuverswijn Hilde - 15 ptn
Winnaar
De Vos Sofie - 25 ptn
6/4 - 6/3
14:30 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Jaeger Ann - 10 ptn 7/6 (6) - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Raedt Tiemen - 50 ptn
Van Oyen Alexander - 45 ptn 6/2 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Platteeuw Gorik - 25 ptn
Lootens Michiel - 30 ptn 6/4 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meuleman Kurt - 50 ptn
Mestdagh Koen - 50 ptn 6/1 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sierens Marc - 15 ptn
Winnaar
Rommelaere Gino - 30 ptn
6/2 - 6/1
14:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Blomme Laure - 30 ptn
Madou Anouck - 25 ptn 6/2 - 6/3
16:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Wispelaere Ine - 10 ptn
Herreboudt Julie - 10 ptn
6/3 - 6/2
16:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Putman Yakina - 10 ptn
Sinnaeve Fran - 45 ptn
Laevens Kelly - 35 ptn
Lambert Mieke - 20 ptn
4/6 - 6/4 - 10/3
16:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dekeuwer Eline - 20 ptn
Lebacq Fleur - 20 ptn
7/5 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vereecke Valerie - 30 ptn
Vanhoorne Bart - 30 ptn
Clicteur Sharon - 30 ptn
Vermeulen Jurgen - 20 ptn
6/1 - 6/1
16:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Naeyaert Filip - 20 ptn
Van Gerwen Jeroen - 30 ptn
Claerhout Tom - 30 ptn
Vincke Jean - 25 ptn
6/3 - 7/6
16:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Ghelewe Hayley - 10 ptn 6/1 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Groote Robin - 90 ptn
Cauhape Sebastien - 85 ptn 6/3 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Delrue Wim - 3 ptn
Winnaar
Vanhooren Geert - 10 ptn
6/4 - 6/0
16:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gadeyne Koen - 10 ptn
Vanhaelst Johnny - 10 ptn 6/3 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goethals Julie - 25 ptn
Winnaar
Sierens Isolde - 20 ptn
6/4 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huyghe Seba - 70 ptn
Winnaar
Lippinois Dieter - 70 ptn
6/3 - 7/6
18:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Blomme Dimitry - 35 ptn
Sirjacobs Stefaan - 10 ptn
Lootens Michiel - 30 ptn
Roets Bjorn - 15 ptn
7/5 - 5/7 - 10/4
18:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lambert Mieke - 20 ptn
Naudts Ilse - 15 ptn 6/2 - 6/1