Dagplanning van

  • Datum 23/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 300
  • Week 1
  • Adres Zeepstraat 42
    3740 Bilzen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cesar Valerie - 3 ptn
Goiris Steven - 55 ptn
Panis Myriam - 5 ptn
Brans Pascal - 50 ptn
6/2 - 6/2
10:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kodalci Aleyna - 25 ptn
Winnaar
Verstrepen Marte - 25 ptn
6/0 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Peeters Jochen - 70 ptn
Tans Jeroen - 55 ptn 4/6 - 6/2 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Der Borght Sofie - 3 ptn
Deroover Bart - 3 ptn
Winnaar
Gielen Nathalie - 5 ptn
Bogaerts Gert - 10 ptn
6/1 - 7/5
11:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Migdalski Ilona - 10 ptn
Winnaar
Deckers Bieke - 5 ptn
3/6 - 6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Baptist Romy - 5 ptn
Vanhaeren Heidi - 15 ptn
Jadoulle Marischa - 3 ptn
Vroninks Benedicte - 15 ptn
6/4 - 6/1
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lowette Céline - 10 ptn
Requile Sabine - 5 ptn
Winnaar
Herbots Martine - 10 ptn
Panis Myriam - 5 ptn
6/7 (5) - 7/5 - 11/9
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gutschoven Sophie - 35 ptn
Tans Jeroen - 55 ptn
Winnaar
Peters Katrien - 20 ptn
Jeunen Michiel - 70 ptn
6/4 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maes Janne - 65 ptn
Winnaar
Claesen Anneleen - 75 ptn
6/7 (4) - 6/2 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hermans Bruno - 15 ptn
Winnaar
Thoelen Gunter - 20 ptn
6/1 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smits Inge - 5 ptn
Ignoul Sven - 5 ptn
Winnaar
Gielen Nathalie - 5 ptn
Bogaerts Gert - 10 ptn
7/5 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Bael Alexander - 50 ptn
Winnaar
Busschots Rens - 45 ptn
6/1 - 6/3
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Broeders Tamara - 10 ptn
Meers Inge - 25 ptn
6/1 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stouten Heidi - 10 ptn
Donati Andy - 15 ptn
6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Carnewal Daniel - 5 ptn
Wynant Kristof - 10 ptn
Arits Joris - 10 ptn
Ledwon Thomas - 10 ptn
6/3 - 6/7 (4) - 10/5
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanden Boer Michael - 90 ptn
Winnaar
Nees Lucas - 90 ptn
7/5 - 7/6 (6)
17:15 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gielen Jeroen - 5 ptn
Tans Jeroen - 55 ptn
Gielen Jo - 15 ptn
Stevens Robin - 30 ptn
4/6 - 6/2 - 10/8
17:15 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bielen Joel - 10 ptn
Winnaar
Heleven Jarne - 10 ptn
2/6 - 6/2 - 6/1