Dagplanning van

  • Datum 08/02/2020 - 16/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 285
  • Week 7
  • Adres Lichtaartseweg 216/1
    2200 Herentals
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cortens Laura - 5 ptn
Gils Kathlijn - 10 ptn
6/2 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Vos Jan-Pieter - 5 ptn
Haerens Seppe - 10 ptn
6/4 - 7/5
11:00 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 25 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Caers Tom - 10 ptn
Van Roosendael Gerrit - 10 ptn
Winnaar
De Loose Bart - 5 ptn
Peeters Gert - 20 ptn
6/3 - 3/2 opgave
12:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cuyvers Steven - 50 ptn
Smeyers Sven - 10 ptn
Winnaar
Hoegaerts Guy - 20 ptn
Mangelschots Stef - 15 ptn
6/1 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Stephanie - 25 ptn
Convens Naomi - 30 ptn
Winnaar
Alpaerts Bo - 25 ptn
Bosmans Jolien - 25 ptn
7/6 (3) - 7/6 (0)
13:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Ceuster Kathleen - 10 ptn
De L'Arbre Kim - 15 ptn
6/2 - 7/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sels Nina - 15 ptn
Raeymaekers Wim - 15 ptn
Magis Isabelle - 10 ptn
Peeters Gert - 20 ptn
6/3 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Donders Dominique - 3 ptn
Haerens Seppe - 10 ptn
Winnaar
Van De Ven Jill - 10 ptn
Labbeke Bart - 3 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schellens Cedric - 20 ptn
Van Rooy Nick - 10 ptn
Bastiaens Koen - 10 ptn
Driesen Patrick - 20 ptn
6/3 - 6/0
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dufraing Kaat - 10 ptn
Vandervorst Dylan - 50 ptn
Alpaerts Bo - 25 ptn
Deelkens Bart - 35 ptn
3/6 - 6/3 - 10/3
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schellens Cedric - 20 ptn
Van Rooy Nick - 10 ptn
Winnaar
Dillien Nathan - 10 ptn
Verbist Lennert - 10 ptn
6/4 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beirinckx Chiel - 5 ptn
Nijs Glenn - 3 ptn
6/2 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Baelus Johan - 15 ptn
Gordts Dominiek - 10 ptn
De Loose Bart - 5 ptn
Peeters Gert - 20 ptn
6/4 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hoegaerts Guy - 20 ptn
Mangelschots Stef - 15 ptn
Winnaar
Mertens Tom - 30 ptn
Stock Toby - 20 ptn
6/4 - 7/6 (5)
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Laer Merel - 40 ptn
Van Laer Remko - 40 ptn
Meeus Nina - 25 ptn
Wullaert Alexander - 40 ptn
7/6 (5) - 2/6 - 10/4
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dolfyn Philip - 90 ptn
Schellens Cedric - 20 ptn
Van Waes Alec - 45 ptn
Wuyts Thomas - 65 ptn
6/3 - 6/2