Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 29/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 256 / 260
  • Week 52
  • Adres Oude Kuringerbaan 125
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Cauwel Louis - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Lanen Emiliën - 9.6 (3 ptn)
4/0 - 4/0
09:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bonnyns Arthur - 9.6 (3 ptn)
Schreurs Liesa - 9.8 (1 ptn) 4/1 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Timmers Ruben - 11.6 (3 ptn)
Janssens Karel - 11.6 (3 ptn) 4/2 - 4/2
10:15 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Hert Mikaëlla - 9.4 (10 ptn)
Bervoets Mathis - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 2/4 - 4/2
10:15 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Nitescu Cara - 9.3 (15 ptn)
Ivanov Nikolay - 9.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
10:15 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
D'Angelo Gioia - 11.6 (3 ptn)
Jossa Nine - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/0
10:15 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Keirsmakers Fien - 11.6 (3 ptn)
Briers Amber - 11.6 (3 ptn) 4/2 - 4/0
11:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Bonnyns Arthur - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Lanen Emiliën - 9.6 (3 ptn)
4/1 - 1/4 - 4/1
11:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Claes Alexander - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Klecha Maksymilian - 11.1 (25 ptn)
4/3 (3) - 4/3 (4)
11:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Timmers Ruben - 11.6 (3 ptn)
Straetemans Olaf - 11.6 (3 ptn) 3/0 opgave
11:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Wils Matisse - 55 ptn
Matthyssens Thibo - 60 ptn 3/6 - 6/4 - 6/2
12:15 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Nitescu Cara - 9.3 (15 ptn)
De Hert Mikaëlla - 9.4 (10 ptn) 2/4 - 4/1 - 4/0
12:15 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Berthels Thibeau - 11.3 (15 ptn)
Weyns Juul - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/1
12:15 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
D'Angelo Gioia - 11.6 (3 ptn)
Keirsmakers Fien - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
13:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Roox Tess - 30 ptn 6/1 - 6/1
13:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Looijmans Frans - 50 ptn
Winnaar
Wils Matisse - 55 ptn
6/2 - 6/1
13:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Bael Roeland - 25 ptn 6/2 - 6/7 (3) - 6/1
13:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Leynen Marnick - 10 ptn
Mertens Tijs - 5 ptn 6/2 - 6/0
15:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Paulussen Wies - 13.2 (20 ptn)
Winnaar
Torfs Luca - 13.1 (25 ptn)
6/3 - 6/2
15:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Kerkhofs Noah - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Baudoin Martin - 13.6 (3 ptn)
6/3 - 6/2
15:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Smolders Lena - 3 ptn
Snyers Maythé - 10 ptn 7/5 - 6/4
16:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Ramaekers Gijs - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Straetemans Warre - 13.3 (15 ptn)
6/0 - 4/1 opgave
16:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Dielens Lucya - 13.1 (25 ptn)
Kodalci Rania - 13.1 (25 ptn) 6/0 - 6/0
16:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Snyders Diede - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Ghesquiere Mira - 13.8 (1 ptn)
6/3 - 6/1
17:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Ramaekers Lio - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Brempt Marilyn - 11.1 (25 ptn)
4/3 (2) - 4/3 (2)
18:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Hosten Rune - 9.1 (25 ptn)
Van Genechten Kor - 9.1 (25 ptn) 4/1 - 4/0
18:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Janssen Farah - 11.3 (15 ptn)
Streltsova Sofia - 11.3 (15 ptn) 3/4 (5) - 4/0 - 4/1
18:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Mendoza Soraya - 13.4 (10 ptn)
Van Oosterwijck Naomi - 13.3 (15 ptn) 3/6 - 6/2 - 6/0
18:00 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Moreaux Emeline - 95 ptn nr. 234 BIS
Bex Eline - 85 ptn 6/3 - 6/3