Dagplanning van

  • Datum 14/02/2020 - 23/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 280 / 280
  • Week 8
  • Adres Vloerstraat 71
    3020 Herent
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dekoninck Kristel - 5 ptn
Moons Katrijn - 10 ptn
6/2 - 6/1
13:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Matthys Iris - 10 ptn
Peeters Annie - 10 ptn
6/1 - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bonet Catherine - 3 ptn
Tirez Anne - 5 ptn
Legat Isabelle - 5 ptn
Wouters Marie-Josee - 3 ptn
6/2 - 3/6 - 10/7
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Minten Nele - 10 ptn
Chenu Laurent - 3 ptn
Winnaar
Koops Nicki - 3 ptn
De Groeve Anthony - 10 ptn
6/4 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daems Leoni - 105 ptn
Schellens Cedric - 20 ptn
Willems Esther - 95 ptn
Lauvrys Yves - 30 ptn
1/6 - 6/1 - 10/5
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Saviolo Naomi - 35 ptn
Van der Mersch Véronique - 20 ptn
7/5 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Delm Lone - 10 ptn
Demuynck Robin - 15 ptn
Vanfleteren Martine - 20 ptn
Van Cauwenbergh Lorenz - 10 ptn
6/3 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Laeremans Mies - 70 ptn
Vander Vorst Bas - 20 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
Rayen Rafael - 20 ptn
6/4 - 0/6 - 10/7
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Baillieu Julie - 3 ptn
Lasseel Fen - 3 ptn
6/1 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cosemans Bert - 3 ptn
Geens Thierry - 3 ptn
Boon John - 3 ptn
Buelens Daniel - 3 ptn
6/1 - 6/7 - 10/7
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanelderen Stephanie - 70 ptn
Juste Natan - 65 ptn
Daems Leoni - 105 ptn
Schellens Cedric - 20 ptn
1/6 - 7/5 - 10/4
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buedts Pieter - 25 ptn
De Voeght Stefan - 25 ptn
6/2 - 6/1
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mitchaux Gert - 75 ptn
Willockx Olivier - 45 ptn
L'Eglise Ken - 40 ptn
Vosswinkel Milo - 95 ptn
6/2 - 6/4
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Cuyper Arno - 55 ptn
Kucirek Tomas - 35 ptn
Claus Joren - 30 ptn
Vosswinkel Matteo - 55 ptn
6/0 - 6/3
18:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Greef Ella - 20 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
Wijns Elien - 60 ptn
Wijns Laura - 30 ptn
4/6 - 6/1 - 10/3
18:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meurrens Bert - 15 ptn
Minnen Gert - 3 ptn
Foqué Nico - 20 ptn
Haeldermans Godfried - 10 ptn
6/4 - 6/3
18:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leemans Didier - 3 ptn
Pardon Stefaan - 10 ptn
6/2 - 4/6 - 10/5