Dagplanning van

  • Datum 05/08/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 88 / 100
  • Week 32
  • Adres Filip Williotstraat 1
    2600 Berchem (Antwerpen)
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Mulia Arthur - P100
Mulia Tony - P100
Gommers Lode - P100
Van Eyndt Brent - P100
6/0 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Janssens Willy - P100
Pauwels Thibault - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Dirckx Bert - P100
Laenen Jurgen - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Van Hemelrijk Dave - P100
Van Hemelrijk Dirk - P100
Winnaar
Peeters Dave - P100
Ysebaert Kris - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Mulia Arthur - P100
Mulia Tony - P100
Baert Kevin - P100
Simons Ronald - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Peeters Dave - P100
Ysebaert Kris - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Florus Christophe - P100
Schreurs Johan - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Peeters Filip - P100
Seghers Mattias - P100
6/3 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Declerck Kurt - P500
Weynen Ian - P500
Winnaar
Claes Bert - P500
De Block Jeroen - P500
4/6 - 6/3 - 10/4
12:30 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500
Winnaar
Cleiren Geert - P500
De Smedt Tim - P500
De Mulder Sam - P500
De Peuter Tom - P500
4/6 - 6/3 - 10/7
12:30 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Klaassen Bjorn - P500
Maes Tom - P500
6/4 - 6/4
15:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Baele Nancy - P100
Van Der Aa Frank - P250
Winnaar
Van Oproy Lynn - P250
Faes Tom - P250
6/2 - 3/6 - 10/6
15:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vynckier Lien - P250
Schauwers Arne - P100
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Leijssen Rik - P250
Leijssen Wim - P250
6/3 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Leroy Sebastiaan - P100
Mees Koen - P100
6/4 - 6/4
16:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Dubois Xander - P100
Kersschot Bruno - P100
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Beyens Wim - P250
Van Heester Dirk - P250
6/4 - 6/4
17:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bogaerts Jens - P250
Segers Sven - P250
7/6 - 7/5
18:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Moor Olivier - P250
Laroye Charly - P250
7/5 - 7/6