Dagplanning van

  • Datum 19/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 136
  • Week 34
  • Adres Koninginnelaan 83
    8400 Oostende
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL DAMES 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Dewilde Barbara - P500
Hubert Gianna - P500
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Van Laere Louise - P250
Schaubroeck Koen - P250
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Braeckman Géraldine - P250
Braeckman Damien - P250
6/4 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Casteleyn Bieke - P250
Jooris Geert - P250
6/4 - 6/4
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vanhaecke Axelle - P250
De Muinck Bodhi - P250
6/4 - 6/4
10:45 PADEL DAMES 3 (P100 - P500)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Landrieux Nele - P500
Storme Claudia - P500
6/0 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vanderlinden Ines - P250
Luyens Micha - P250
Winnaar
Leys Justine - P250
Litiere Ole - P250
6/2 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bontinck Sabine - P250
Decock Frank - P250
6/4 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Minne Julie - P250
Wallaeys Lars - P250
Van Den Bossche Gwendy - P250
Rycx Mikaël - P250
7/5 - 7/5
11:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Brysse Rebekka - P250
Rosseel Davy - P250
6/4 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Brysse Vanessa - P250
Dewaele Jean-Marie - P250
Winnaar
Leys Justine - P250
Litiere Ole - P250
6/1 - 6/1
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Bultynck Camille - P100
Quinet Ward - P100
Winnaar
Bloes Ilse - P100
Swinnen Bert - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Ghyselen Maxine - P100
Piers Baudouin - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Parisel Yannick - P100
Venken Roel - P100
6/3 - 6/3
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Ruyssen Natalie - P100
Beyens Anton - P100
6/3 - 6/2
13:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Leys Justine - P250
Litiere Ole - P250
1/6 - 6/2 - 10/8
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Van De Velde Petra - P100
Zeebroek Eddy - P100
6/3 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Bloes Ilse - P100
Swinnen Bert - P100
Winnaar
Lamote Carol - P100
Sys Peter - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Ollevier Jo - P100
Michils Francis - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Deman Stephie - P100
Vermeir Tom - P100
Deschildre Joyce - P100
Vanhaecke NICK Gerard - P100
7/5 - 6/4
14:30 PADEL GEMENGD 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Maene Kelly - P500
Flour Piet Jr - P500
Winnaar
Gilis Tine - P500
Verquin Mathias - P500
6/0 - 6/0
14:30 PADEL GEMENGD 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Wallyn Sofie - P250
Stellamans Tom - P250
6/2 - 6/1
14:30 PADEL GEMENGD 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Lamaire Elisabeth - P250
Lamaire Bert - P500
6/2 - 6/1
14:30 PADEL GEMENGD 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Hubert Gianna - P500
Dhooghe Matthias - P500
6/4 - 6/4
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Vannecke Nathalie - P100
Ketels Wim - P100
Winnaar
Lamote Carol - P100
Sys Peter - P100
6/2 - 6/1
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Deman Stephie - P100
Vermeir Tom - P100
6/3 - 6/2
15:30 PADEL GEMENGD 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Fiems Elisabeth - P250
Degroote Pieter - P500
Winnaar
Gilis Tine - P500
Verquin Mathias - P500
6/1 - 3/6 - 10/3
15:30 PADEL GEMENGD 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Bonnarens Jana - P500
Snauwaert Mathieu - P500
6/3 - 6/2
16:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Dutrieue Sarah - P100
Grillet Mathieu - P100
Winnaar
Lamote Carol - P100
Sys Peter - P100
6/2 - 6/0
16:45 PADEL GEMENGD 3 (P100 - P500)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Gilis Tine - P500
Verquin Mathias - P500
0/6 - 6/2 - 10/3
17:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Loosbergh Karien - P250
Lootens Barbara - P250
6/1 - 6/1
17:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Beuselinck June - P250
Brysse Vanessa - P250
6/1 - 6/1
17:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Borny Stephanie - P250
Minne Julie - P250
6/3 - 6/3
17:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Peeters Leen - P250
Vandeputte Nancy - P250
6/4 - 6/4
18:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Casteleyn Bieke - P250
Cieters Sabrina - P250
6/4 - 3/4 opgave
18:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Brysse Rebekka - P250
Van Den Bossche Gwendy - P250
6/1 - 6/1
19:15 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Berteloot Hanne - P250
Lamaire Elisabeth - P250
1/0 opgave