Dagplanning van

  • Datum 15/07/2019 - 21/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 121
  • Week 29
  • Adres Koninginnelaan 83
    8400 Oostende
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Mohsin Abbas - P100
Vandecasteele Wouter - P100
6/2 - 6/2
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Depovere Peter - P100
Touhami Jaidane - P100
6/1 - 6/0
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Vermeir Tom - P100
Zeebroek Eddy - P100
Lams Sam - P100
Verrecas Dimitri - P100
6/4 - 6/4
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Beirens Jan - P100
Seynaeve Tim - P100
De Coninck Thomas - P100
Vanhille Korneel - P100
6/4 - 6/4
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Huysveld Steve - P100
Van Praet Pieter - P100
7/5 - 7/5
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Vleeschouwer Manu - P100
Van Den Branden Sean - P100
6/0 - 6/3
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Vanoverberghe Johan - P100
Van Robaeys Luc - P100
7/5 - 2/6 - 10/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Peeren Yen - P250
Wallaeys Lars - P250
De Vleeschouwer Manu - P100
Lams Sam - P100
6/0 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bourdeaud'hui Wesly - P250
Van Coppenolle Bart - P100
6/0 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Groote Jeffrey - P100
Hacke Stijn - P250
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Devriese Andy - P250
Willems Jean - P250
Blaton Sebbe - P100
Huysveld Isaac - P250
6/4 - 6/4
12:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Herman Peter - P250
Rycx Mikaël - P250
6/1 - 6/1
12:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Daems Benoit - P250
Vanhaecke Tom - P250
Bosschem Francis - P250
Daems Piet - P250
6/2 - 6/2
12:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Muyt Thijs - P250
Neyrinck Filip - P250
6/3 - 6/3
12:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Demaree Jan - P250
Persyn Didier - P250
6/4 - 6/4
14:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 De Beir Thomas - P500
Desein Niels - P750
6/1 - 6/1
14:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Brackx Frederik - P500
Wallaeys Lars - P250
6/3 - 6/0
15:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Beuselinck Manu - P500
Seurynck Vic - P750
4/6 - 6/2 - 10/5
15:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Dhooghe Matthias - P500
Pillaert Justin - P500
6/1 - 7/5