Dagplanning van

  • Datum 16/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 155
  • Week 34
  • Adres Steenweg op Diest 33
    2300 Turnhout
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gallacher Louisa - 45 ptn 7/5 - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Renders Lies - 3 ptn
Looijen Sofie - 3 ptn 6/3 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeiren Natan - 30 ptn
Winnaar
Wijnants Kenneth - 30 ptn
6/4 - 4/6 - 7/5
11:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vangronsveld Gert - 20 ptn
Winnaar
Vermeiren Tom - 30 ptn
2/6 - 6/3 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Gestel Maite - 3 ptn
Winnaar
Wouters Katrijn - 3 ptn
6/3 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Klein Annelize - 15 ptn 6/2 - 6/0
13:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Gils Ignace - 3 ptn
Winnaar
Hermans Dominic - 3 ptn
6/1 - 7/6 (1)
13:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Darmont Dirk - 20 ptn 6/1 - 6/0
14:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leys Nele - 3 ptn
Vandepaer Stefanie - 3 ptn 6/1 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Onsea Kim - 3 ptn
Slegers Eric - 5 ptn 7/5 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Matthys Jolien - 60 ptn 6/2 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verbist Els - 15 ptn
Winnaar
De Preter Kelly - 20 ptn
6/0 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Segers Dieter - 45 ptn
Winnaar
Leemans Lukas - 45 ptn
6/3 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rieberghs Patrick - 10 ptn
Winnaar
Aarts Michel - 10 ptn
6/0 - 6/3