Dagplanning van

  • Datum 05/08/2019 - 18/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 206 / 400
  • Week 33
  • Adres Oostendse Steenweg 224
    8000 Brugge
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cortjens Mieke - 20 ptn
Winnaar
De Vos Sofie - 15 ptn
6/3 - 5/7 - 6/1
10:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sangeado Izquierdo Maricarmen - 5 ptn
Winnaar
Botty Dominique - 5 ptn
7/5 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Senechal Kenneth - 55 ptn 2/6 - 6/4 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Myten Geert - 10 ptn
Gilliaert Jurgen - 10 ptn 6/3 - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bigler Margaux - 5 ptn 5/2 opgave
11:00 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Crombez Elien - 105 ptn nr. 68 BIS
Vuyts Sarah - 40 ptn 6/0 - 6/0
11:30 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brusseel Anja - 5 ptn
Willem Annabel - 5 ptn 6/2 - 3/6 - 10/6
11:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Decker Stefaan - 50 ptn
Winnaar
Sinnaeve Steve - 40 ptn
0/6 - 7/6 - 6/0
12:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanhaecke Peter - 10 ptn
Winnaar
Gilliaert Jurgen - 10 ptn
6/3 - 5/7 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Podevijn Estelle - 30 ptn
Braem Léonie - 20 ptn 6/3 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Formesyn Rene - 40 ptn
Winnaar
Leyers Mick - 45 ptn
6/2 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leyers Dex - 30 ptn
Winnaar
Claeys Matthias - 20 ptn
6/1 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Haute Laurens - 65 ptn
Winnaar
Mohammad Asad - 55 ptn
6/3 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Tahirovic Ismar - 85 ptn
Louagie Maxim - 85 ptn 7/5 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Garez Benoît - 10 ptn 6/1 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeeren Elise - 50 ptn 6/2 - 6/2
16:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pelkmans Audrey - 3 ptn
Gillemon Charlotte - 3 ptn 6/0 - 6/1
16:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Festjens Els - 5 ptn 6/1 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Couvreur Hendrik - 3 ptn
Winnaar
Denolf Patrick - 10 ptn
7/5 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Myten Geert - 10 ptn 7/6 (2) - 6/1
19:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gritzelis Constantin - 35 ptn 6/0 - 6/2