Dagplanning van

  • Datum 10/06/2019 - 23/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 197 / 325
  • Week 25
  • Adres Oostendse Steenweg 224
    8000 Brugge
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dedeyne Ann - 15 ptn
Van Hoye Kim - 15 ptn
Cockhuyt Stefanie - 25 ptn
Linseele Sofie - 5 ptn
6/0 - 6/3
10:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vermeiren Magalie - 25 ptn
Van Assche Frederik - 15 ptn
Winnaar
Baes Evelien - 15 ptn
Lootens Michiel - 30 ptn
6/1 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Damme Fien - 10 ptn
Aelter Xavier - 20 ptn
7/5 - 7/6 (2)
10:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Destecker Benoit - 10 ptn
Vanderstraeten Tobias - 20 ptn
7/6 (3) - 6/0
13:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Barra Katrien - 15 ptn
Cocquyt An - 25 ptn
Winnaar
Bourgois Romy - 15 ptn
Gunst Julie - 20 ptn
6/4 - 6/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verlinde Ann-Sophie - 20 ptn
Desoete Philip - 40 ptn
Winnaar
Dewulf Elisa - 45 ptn
Creyf Alexander - 15 ptn
1/6 - 6/1 - 10/8
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanacker Ria - 10 ptn
Despiegelaere Luc - 5 ptn
Cool Julie - 3 ptn
Vincke Matty - 3 ptn
7/5 - 7/6 (5)
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ponjaert Kenneth - 40 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
Taecke Tomas - 55 ptn
Van Audenaerde Gunther - 15 ptn
6/4 - 7/6 (3)
16:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Leliaert Pieter - 15 ptn
Van Vlaenderen Mathias - 25 ptn
1/6 - 6/4 - 13/11
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meulders An - 5 ptn
Derycke Bjorn - 20 ptn
Demeulemeester Nathalie - 3 ptn
Andries Bart - 15 ptn
6/2 - 2/6 - 10/4
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Wonterghem Erik - 5 ptn
Van Wonterghem Jim - 10 ptn
Winnaar
Verledens Jochen - 10 ptn
Vincke Matty - 3 ptn
5/7 - 6/2 - 12/10
18:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Clerck Pieter - 10 ptn
Van Tieghem Jan - 20 ptn
Winnaar
De Vreese Pascal - 20 ptn
Labie Glenn - 5 ptn
7/6 (2) - 4/6 - 10/7