Dagplanning van

  • Datum 05/08/2019 - 18/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 374
  • Week 33
  • Adres Bergévest 10
    3300 Tienen
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanelderen Stephanie - 70 ptn
Tuts Dimitri - 65 ptn
Winnaar
Putseys Charlotte - 50 ptn
Jelu Kevin - 85 ptn
4/6 - 6/4 - 10/8
09:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Lotte - 20 ptn
Verjans Dries - 60 ptn
Winnaar
Paredis Lien - 25 ptn
Vanormelingen Jelle - 50 ptn
6/3 - 7/6 (5)
09:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Laenens Jonas - 10 ptn
Sneyers Bregt - 3 ptn 6/7 (6) - 6/3 - 6/3
09:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mertens Michel - 25 ptn 6/3 - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Lotte - 20 ptn
Hendrickx Rudi - 40 ptn
Winnaar
Nijs Elien - 20 ptn
Nijs Bruno - 40 ptn
6/0 - 6/2
10:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coomans Dorien - 3 ptn 6/0 - 6/1
10:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dereze Lieve - 20 ptn 6/2 - 4/6 - 6/2
10:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Petitjean Amelie - 30 ptn
Winnaar
Van Herck Laura - 25 ptn
6/1 - 7/5
12:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jelu Kevin - 85 ptn
Vanmeldert Dieter - 50 ptn
Vanautgaerden Andreas - 90 ptn
Vanormelingen Jelle - 50 ptn
6/4 - 3/6 - 10/5
12:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hoylaerts Sven - 5 ptn
Parent Philip - 20 ptn
7/5 - 6/7 (4) - 10/3
12:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schelfhout Luca - 55 ptn
Winnaar
Moreaux Emeline - 65 ptn
6/2 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smets Pieter-Jan - 30 ptn 6/3 - 6/4
13:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Borghgraef Karolien - 15 ptn
Lemmens Elien - 75 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coomans Justien - 55 ptn
Jennart Els - 5 ptn
Dopere Ine - 55 ptn
Vandepoel Maite - 5 ptn
6/0 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Quintens Patricia - 5 ptn
Roux Jorick - 20 ptn
Lenaers Miet - 15 ptn
Franssens Simon - 3 ptn
6/3 - 7/6 (3)
15:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lemmens Elien - 75 ptn
Roosen Nona - 65 ptn
Deboes Sofie - 75 ptn
Nouwen Veerle - 65 ptn
6/2 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Nieuwling Sofie - 10 ptn
Vandepoel Maite - 5 ptn
Hardiquest Michele - 5 ptn
Verbanck Ann - 5 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jacobs Gert - 50 ptn
Jacobs Koen - 40 ptn
6/4 - 6/0
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gordts Nicolas - 85 ptn
Jelu Kevin - 80 ptn 6/4 - 6/3