Dagplanning van

  • Datum 19/07/2019 - 28/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 174
  • Week 30
  • Adres Laaglandlaan 385C
    2170 Merksem (Antwerpen)
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geelen Hanne - 45 ptn
Kenis Jesse - 45 ptn
Winnaar
Homblé Caro - 15 ptn
Dieltiens Victor - 75 ptn
6/2 - 6/4
11:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coopman Tom - 20 ptn
Cuypers Greg - 10 ptn
Winnaar
Embrechts Bart - 15 ptn
Embrechts Koen - 15 ptn
6/3 - 7/5
12:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bruyninckx Jeremy - 90 ptn
Kenis Jesse - 45 ptn
7/6 (8) - 7/5
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Wachter Kelly - 35 ptn
Verhulst Michelle - 25 ptn
Winnaar
Loos Jente - 30 ptn
Meeusen Kaylin - 30 ptn
6/2 - 3/6 - 10/7
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hanzen Mady - 3 ptn
Van Staay Nannette - 5 ptn
1/6 - 7/6 (5) - 15/13
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lancel Mike - 25 ptn
Vandevyver Wouter - 30 ptn
Janssens Stefan - 35 ptn
Van Waterschoot Kevin - 10 ptn
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Put Suzy - 5 ptn
Verhulst Michelle - 25 ptn
Legrand Jeanne - 15 ptn
Peeters Raymonda - 3 ptn
7/5 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vergauwen Dorien - 20 ptn
Lancel Mike - 25 ptn
Denissen Elise - 25 ptn
Francq Dieter - 35 ptn
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dens Christophe - 75 ptn
Van Tricht Yves - 15 ptn
Heylen Michael - 35 ptn
Leyssen Willem - 50 ptn
6/1 - 7/5
17:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pinck Emily - 55 ptn
Van Looveren Annik - 30 ptn
4/6 - 6/1 - 10/8
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dingemans Ria - 5 ptn
Janssens Robert - 3 ptn
Put Suzy - 5 ptn
Senepart Kenny - 10 ptn
2/6 - 7/6 (5) - 11/9
18:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Konings Ine - 45 ptn
Hemgenbergs Jonas - 95 ptn
Geelen Hanne - 45 ptn
Bruyninckx Jeremy - 90 ptn
6/1 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cobbaert Axel - 5 ptn
Oostens Kevin - 3 ptn
Winnaar
Ballon Yannick - 10 ptn
Lommelen Dieter - 5 ptn
7/6 (4) - 4/6 - 10/7