Dagplanning van

  • Datum 19/08/2019 - 01/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 129
  • Week 35
  • Adres Ommersheimplein 4
    8570 Vichte
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beulque Wouter - 3 ptn
Van Parijs Dylan - 10 ptn
Destadsbader Kevin - 3 ptn
Velghe Bart - 3 ptn
6/3 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beirlaen Danielle - 15 ptn
Coucke Greet - 15 ptn
Vandenberghe Heidi - 15 ptn
Vermandere Greet - 10 ptn
6/3 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huys Sander - 25 ptn 6/1 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Waele Ira - 3 ptn
Vandamme Frank - 3 ptn
Vanneste Barbara - 5 ptn
Declerck Dirk - 5 ptn
4/3 opgave
11:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sieuw Frederick - 5 ptn
Vanhoyland Dave - 10 ptn
Winnaar
Beulque Wouter - 3 ptn
Van Parijs Dylan - 10 ptn
6/3 - 5/7 - 11/9
12:45 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denorme Jari - 60 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
7/6 (1) - 6/0
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Vreese Pascal - 20 ptn
Labie Glenn - 5 ptn
Deweer Tim - 15 ptn
Vermoere Vincent - 15 ptn
6/2 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandecandelaere Julie - 10 ptn 7/6 (5) - 6/7 (7) - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ronse Julie - 20 ptn
Vanderheyden Mario - 5 ptn
Forrez Griet - 25 ptn
Ameye Felix - 3 ptn
7/6 (6) - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lauwers Mirl - 30 ptn
Vander Beken Daphne - 15 ptn 6/0 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewaele Evelyn - 5 ptn
Dheygere Stephanie - 3 ptn
Winnaar
Callens Hilde - 10 ptn
Viaene Els - 3 ptn
6/2 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lecluyse Mathieu - 45 ptn
Vanwynsberghe Nicolas - 10 ptn
5/7 - 6/4 - 10/7
17:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bamelis Charles - 3 ptn 6/0 - 6/1
23:55 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Monsere Isabel - 30 ptn
Allegaert Marnix - 30 ptn
7/5 - 7/6 (4)