Dagplanning van

  • Datum 05/08/2019 - 18/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 676
  • Week 33
  • Adres Bevrijdingslaan 96
    2450 Meerhout
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dillen Liesel - 5 ptn
THEEUWS LIES - 5 ptn
Winnaar
Eeckhout Dana - 5 ptn
Schraeyen Sally - 5 ptn
6/2 - 6/2
09:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssens Steven - 5 ptn
MERMANS BEN - 5 ptn
Barette Glen - 3 ptn
JACOBS KRISTOF - 3 ptn
6/4 - 6/1
09:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM MEEUS HANNAH - 30 ptn
Winnaar
HERBOTS LOUISE - 30 ptn
6/0 - 7/5
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM GEUKENS LIESBETH - 10 ptn
Winnaar
MELIS STEFFANIE - 3 ptn
6/3 - 6/4
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM AERTS STEPHANIE - 20 ptn
Engelen Jolien - 40 ptn
BOONEN STEFFI - 15 ptn
COUWBERGHS HANNE - 40 ptn
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
HERBOTS LOUISE - 30 ptn
VORSTENBOSCH CAROLIEN - 5 ptn
GOOSSENS ELS - 20 ptn
PEETERS CINDY - 20 ptn
11:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM DE BACKER RIK - 50 ptn DILLEN WIM - 50 ptn
11:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM MOLS PIETER-JAN - 3 ptn Ibrahimovic Jasenko - 3 ptn
12:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
MELLEBEECKX JAN - 15 ptn
Van de Schoor Kurt - 25 ptn
BERGHMANS WIM - 20 ptn
Hooyberghs Guy - 20 ptn
12:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
COOLS WESLEY - 10 ptn
WOUTERS KEN - 5 ptn
HOLLANDS RUDY - 5 ptn
VAN EYSENDEYK TIM - 15 ptn
12:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM PLESSERS KIARA - 65 ptn MAST BRITT - 70 ptn
12:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leysen Steven - 5 ptn VERHAERT TIM - 10 ptn
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM AUGUSTIJNEN STEPHANIE - 50 ptn
CRAUWELS LORE - 40 ptn
CLAEYS GITTE - 20 ptn
NYSMANS JASMIEN - 70 ptn
14:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
GEUENS TINA - 15 ptn
VANDAMME INGE - 5 ptn
PAEPEN DANIELLE - 5 ptn
PAUWELS VALERIE - 15 ptn
14:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM TIMMERMANS EMILIE - 3 ptn GEUKENS LIESBETH - 10 ptn
14:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM BEYENS PETER - 25 ptn VANDE WEEGHDE MARNIK - 20 ptn
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
VANHOOF YANNA - 5 ptn
VANHOOF JENS - 35 ptn
LUYTEN BONNY - 25 ptn
LUYTEN ROBIN - 15 ptn
15:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
VERWEIJEN PASCALE - 5 ptn
VAN HOVE WIM - 5 ptn
PAEPEN DANIELLE - 5 ptn
BRAEKEN KRISTOF - 5 ptn
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM CLAES GIL - 10 ptn
SMETS GUNTER - 45 ptn
LAUVRYS YVES - 25 ptn
VAN DONINCK JO - 25 ptn
15:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM GEBOERS ELS - 30 ptn HUYSMANS KIMBERLEY - 20 ptn
15:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM WILMS LIAM - 30 ptn PEETERS BART - 30 ptn
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM HENDRICKX SARAH - 85 ptn
BROCKMANS MATTHIAS - 5 ptn
VERMYLEN THAÏS - 35 ptn
VAN LOOY JAN - 35 ptn
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM VAN ROY ELS - 15 ptn
WYNEN BOB - 30 ptn
LEEUWS INGE - 15 ptn
DE BACKER JAN - 35 ptn
17:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
GEYSKENS EVI - 5 ptn
DE BOEL GERT - 15 ptn
VOS VIVIANE - 5 ptn
VAN HOOF JORIS - 15 ptn
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daems Senne - 40 ptn
SMETS GUNTER - 45 ptn
PEETERS TOM - 10 ptn
SMAERS FILIP - 80 ptn