Dagplanning van

  • Datum 05/08/2019 - 18/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 676
  • Week 33
  • Adres Bevrijdingslaan 96
    2450 Meerhout
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dillen Liesel - 5 ptn
Theeuws Lies - 5 ptn
Winnaar
Eeckhout Dana - 5 ptn
Schraeyen Sally - 5 ptn
6/2 - 6/2
09:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssens Steven - 5 ptn
Mermans Ben - 5 ptn
Barette Glen - 3 ptn
Jacobs Kristof - 3 ptn
6/4 - 6/1
09:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meeus Hannah - 30 ptn
Winnaar
Herbots Louise - 30 ptn
6/0 - 7/5
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geukens Liesbeth - 10 ptn
Winnaar
Melis Steffanie - 3 ptn
6/3 - 6/4
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Stephanie - 20 ptn
Engelen Jolien - 40 ptn
Winnaar
Boonen Steffi - 15 ptn
Couwberghs Hanne - 40 ptn
6/3 - 6/4
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Goossens Els - 20 ptn
Peeters Cindy - 20 ptn
6/1 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Backer Rik - 50 ptn
Dillen Wim - 50 ptn 2/6 - 6/4 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mols Pieter-Jan - 3 ptn
Ibrahimovic Jasenko - 3 ptn 6/3 - 2/6 - 6/1
12:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Mellebeeckx Jan - 15 ptn
Van de Schoor Kurt - 25 ptn
Winnaar
Berghmans Wim - 20 ptn
Hooyberghs Guy - 20 ptn
6/1 - 6/3
12:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cools Wesley - 10 ptn
Wouters Ken - 5 ptn
Hollands Rudy - 5 ptn
Van Eysendeyk Tim - 15 ptn
6/2 - 6/2
12:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Plessers Kiara - 65 ptn
Winnaar
Mast Britt - 70 ptn
6/2 - 2/6 - 6/4
12:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leysen Steven - 5 ptn
Winnaar
Verhaert Tim - 10 ptn
6/4 - 6/2
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claeys Gitte - 20 ptn
Nysmans Jasmien - 70 ptn
6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Geuens Tina - 15 ptn
Vandamme Inge - 5 ptn
Winnaar
Paepen Danielle - 5 ptn
Pauwels Valerie - 15 ptn
6/2 - 3/6 - 10/6
14:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geukens Liesbeth - 10 ptn 6/0 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beyens Peter - 25 ptn
Vande Weeghde Marnik - 20 ptn 6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vanhoof Yanna - 5 ptn
Vanhoof Jens - 35 ptn
Luyten Bonny - 25 ptn
Luyten Robin - 15 ptn
6/2 - 4/6 - 10/8
15:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Verweijen Pascale - 5 ptn
Van Hove Wim - 5 ptn
6/0 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claes Gil - 10 ptn
Smets Gunter - 45 ptn
Lauvrys Yves - 25 ptn
Van Doninck Jo - 25 ptn
6/4 - 7/6 (5)
15:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geboers Els - 30 ptn 6/4 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wilms Liam - 30 ptn
Winnaar
Peeters Bart - 30 ptn
3/6 - 7/5 - 6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Sarah - 85 ptn
Brockmans Matthias - 5 ptn
Winnaar
Vermylen Thaïs - 35 ptn
Van Looy Jan - 35 ptn
4/6 - 7/6 (2) - 11/9
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Roy Els - 15 ptn
Wynen Bob - 30 ptn
Winnaar
Leeuws Inge - 15 ptn
De Backer Jan - 35 ptn
6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Geyskens Evi - 5 ptn
De Boel Gert - 15 ptn
Vos Viviane - 5 ptn
Van Hoof Joris - 15 ptn
6/3 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daems Senne - 40 ptn
Smets Gunter - 45 ptn
Peeters Tom - 10 ptn
Smaers Filip - 80 ptn
6/3 - 2/6 - 10/8