Dagplanning van

  • Datum 03/08/2019 - 18/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 422
  • Week 33
  • Adres Rode Beukendreef 29
    8210 Loppem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hoornaert Steven - 65 ptn
Maenhout Rien - 20 ptn
Vanhecke Nicolas - 20 ptn
Vansever Ruben - 65 ptn
6/2 - 1/6 - 10/7
10:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leys Justine - 40 ptn
Feys Matthias - 50 ptn
De Clerck Marie - 45 ptn
Van Cauwenberghe Thomas - 45 ptn
6/1 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Matthys Yannick - 30 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
Arys Kristof - 30 ptn
Gezelle Nicolas - 30 ptn
6/1 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 6 (145 punten - 180 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dewachter Thibault - 75 ptn
Vanhoutte Beau - 100 ptn
Lybeer Kristof - 90 ptn
Pleysier Steven - 90 ptn
6/7 - 6/3 - 10/5
12:15 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debondt Nathalie - 80 ptn
Feys Matthias - 50 ptn
Winnaar
Hostens Juliette - 80 ptn
Vandepoele Ward - 60 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Decock Eline - 35 ptn
Van Den Bossche Daphne - 20 ptn
6/3 - 2/6 - 10/7
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Casaert Evelyne - 3 ptn
Vanden Bussche Famke - 10 ptn
6/1 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verlinde Ann-Sophie - 20 ptn
Laethem Kevin - 10 ptn
6/3 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Haute Lieve - 3 ptn
De Saeyer Jurgen - 5 ptn
Winnaar
Vanden Bussche Famke - 10 ptn
Demey Bram - 5 ptn
6/1 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Andries Bart - 15 ptn
Osaer Stefaan - 10 ptn
Leliaert Pieter - 15 ptn
Marchand Thibault - 15 ptn
7/6 (4) - 4/6 - 10/6
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Devisch Pieter - 3 ptn
Phlypo Jonas - 10 ptn
De Brauwer Stijn - 10 ptn
Kerckhof Frederik - 5 ptn
6/7 (4) - 6/1 - 10/6
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Blommaert Hanne - 20 ptn
Putman Yakina - 3 ptn
Buyse Isabel - 15 ptn
Degryse Linsey - 15 ptn
7/5 - 2/6 - 10/7
15:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Laender Ellen - 45 ptn
Lierman Mattijs - 15 ptn
6/4 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Verriest Aster - 20 ptn
Evrard Gilles - 15 ptn
Vanden Bussche Famke - 10 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
6/3 - 4/6 - 10/8
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Garcia Rodrigo - 105 ptn
Simaey Stefaan - 35 ptn
6/3 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Matthys Yannick - 30 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
Winnaar
Allemeersch Willem - 50 ptn
Bonne Kristof - 10 ptn
6/4 - 3/6 - 10/7
17:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Descamps Dieter - 40 ptn
Vanhaecke Bas - 3 ptn
Winnaar
Evrard Gilles - 15 ptn
Maene Ben - 20 ptn
6/3 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 35 1 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vandewynckel Yves - 15 ptn
Wielfaert Rudi - 10 ptn
6/2 - 6/0