Dagplanning van

  • Datum 10/05/2019 - 19/05/2019
  • Aantal inschrijvingen 396 / 400
  • Week 20
  • Adres Molenbos 77
    2560 Nijlen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dillen Katelijne - 5 ptn
Winnaar
Stasino Natacha - 5 ptn
6/3 - 7/5
10:00 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Beckker Roel - 90 ptn
Winnaar
Vermeiren Kurt - 95 ptn nr. 380
7/6 (6) - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kets Pascal - 3 ptn
Hofmans Patrik - 10 ptn 6/0 - 6/1
11:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Tendeloo Paul - 10 ptn 6/1 - 6/2
12:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Alpaerts Bo - 5 ptn
Vermeulen Dayna - 3 ptn 5/7 - 6/1 - 6/1
13:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dahlmann Lais - 65 ptn
Van Regenmortel Stephanie - 65 ptn 6/2 - 7/5
14:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Poels Mao - 40 ptn
Verlinden Jens - 50 ptn 6/3 - 4/6 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Godfroid Pierre - 100 ptn nr. 192
Winnaar
Vermeiren Kurt - 95 ptn nr. 380
6/4 - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Van Impe Amelie - 95 ptn nr. 144
Rubbrecht Antje - 105 ptn nr. 52 6/1 - 5/7 - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dahlmann Lais - 65 ptn 5/7 - 7/5 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dyckmans Luc - 10 ptn
Winnaar
Kets Pascal - 3 ptn
6/1 - 6/1
17:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
Olyslaegers Lotte - 20 ptn 6/4 - 6/3
17:30 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cuylaerts Tom - 65 ptn
Winnaar
Onghena Joris - 65 ptn
6/3 - 7/5
17:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vermeulen Steven - 30 ptn
Put Gert - 20 ptn 3/6 - 6/1 - 6/1
19:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Marien Greet - 30 ptn
De Preter Kelly - 20 ptn 6/3 - 6/4
19:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verkerk Sander - 30 ptn
Dockx Brent - 30 ptn 6/0 - 6/0
19:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Winter Philip - 10 ptn 6/3 - 6/7 (4) - 6/3
19:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eycken Sam - 40 ptn
Winnaar
Dillen Wim - 50 ptn
6/2 - 6/3
20:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geysen Jan - 85 ptn
Winnaar
Stoel Olivier - 75 ptn
1/6 - 6/3 - 6/1
20:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goris Michael - 70 ptn
Van Bael Koen - 70 ptn 7/5 - 7/6 (4)
20:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Francis - 25 ptn 6/3 - 6/1